Idealny bronzer dla początkujących ?

  • 2015-04-06, o 20:59
  • 90
  • 42 004
  • 52
  • 63

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Z tańszych bronzerów mam już długuuuugo W7 Honolulu. Kosztuje niewiele, jest piekielne wydajny i ma piękny odcień bez żadnych drobin. I to opakowanie-urocze;)Jest super
kwasiorek

Benefit Hoola, zdecydowanie polecam dla początkujących i bladziochów. ;)

u mnie bronzer mur caly dzien
drt

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Ja polecam The Balm Bahama Mama ma chłodny odcień jest co prawda dość ciemny ale lekką ręką można naprawdę fajnie wykonturować twarz. Do tego pędzel Hakuro H14 i efekt super:)!
Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

hejj

ja kupując kiedyś bronzer z The balm Bahama mama myślałam ze jest on za ciemny i będzie robil plamy na mojej baaardzo jasniej buzi ale powiem szczerze ze daje radę nie jest za ciemny i ładnie sie blenduje w razie jakies pomyłki(wiec dla osób początkującyh jak znalazł),posiadam również z Kobo sahara sand i ten już jest jaśniejszy ale za to chłodniejszy niż BM moze mniej napigmentowany ale dla począkującyh idealny i ten śliczny kolorek.

Polecam Kobo- Sahara Sand. Zimny odcień, idealny do konturowania.

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

A mozecie polecic jakis spoko bronzer dla mega laików? Nie uzywalam nigdy takiego produktu a nie chce tracic majatku na cos, co moze okaze sie niewypalem w moich rekach :D

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Kobo sahara sand lub ciemniejsza wersja nubian desert cena 20 zł za 9 g i W7 Honolulu bronzer cena 14 zł za 6 g

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Dziewczyny w większości polecają Makeup Revolution lub W7.. ja sama powoli się uczę ale żadnego z nich nie miałam, jednak w przyszłym tygodniu robie zakupy kosmetyczne wiec na któryś z nich się skuszę i chyba będzie to W7 :)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Ja mam bronzer Mur między innymi. Do tego dobrze wyprofilowany ścięty pędzel na początek, żeby było łatwiej. I metoda prób i błędów. Do skutku:) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: