Idealny bronzer dla początkujących ?

  • 2015-04-06, o 20:59
  • 90
  • 41 990
  • 52
  • 63

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Dla mnie kobo jest super

Dziewczyny, też jestem kompletnym laikiem.Podpowiedzcie, który z tych dwóch tj Kobo czy W7 jest subtelniejszy?

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Dla osoby o jasnej karnacji bronzer powinien być faktycznie delikatny. Jak sama nazwa wskazuje bronzer ma z reguły kolor brązowy, tymczasem w konturowaniu chodzi o grę ,,światła i cienia" na naszej twarzy, ślad po brązerze ma wyglądać naturalnie, tak, jakby nasze kosci policzkowe były tak ładnie ukształtowane z natury, dlatego ja nie polecam brązowych bronzerów, tylko raczej brązowo-szare, bo dają zdecydowanie bardziej naturalny efekt. Zwłaszcza na jasnej karnacji - też taką mam :) Bronzer Taupe z firmy NYX właśnie taki jest.

Osobiście do konturowania używam cienia Inglot w brązowo-szarym kolorze - tych cieni jest do wyboru bardzo dużo i łatwo dobrać coś odpowiedniego dla siebie. 

Jana

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

A propos tych brązowych bronzerów - wydaje mi się też, że ciepły, typowy brąz na twarzy jednak postarza i dlatego też bardziej mi odpowiada taki szarawy brąz, ale to tylko takie moje osobiste odczucie - jeśli ktoś lubi, to niech używa :)

Jana

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

przede wszystkim rozróżnijmy typowe bronzery do konturowania a pudry brązujące do nadania twarzy sztucznej opalenizny które są w ciepłych tonacjach, wiele dziewczyn konturuje sobie twarz bronzerem o ciepłym odcieniu i wygląda to mało efektownie i sztucznie , wiec pamiętajmy typowy bronzer do konturowania będzie zawsze zimny

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

bahama mama jest świetny

 

Polecam bronzer z W7 Honolulu, krzywdy nie da się nim sobie zrobić:)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

A ja lubię bronzer z bell :) Tani i dobry :)

Jaśniejszy Z kobo

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Z kobo
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: