Idealny bronzer dla początkujących ?

  • 2015-04-06, o 20:59
  • 90
  • 41 998
  • 52
  • 63

Idealny bronzer dla początkujących ?

Hej :) Chciałabym się dowiedzieć jakich bronzerów używacie ? Sama chciałabym zacząc konturować twarz, ale nie wiem jak się do tego dobrać. Mam dość jasną karnację jaki bronzer polecacie żebym nie zrobiła sobie nim krzywdy :) 

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Może coś od Kobo? Najjaśniejszy nazywa się chyba Sahara Sand, zupełnie chłodny, jasny i delikatny, poza tym cena nie przeraża (coś koło 20zł), jest też dostępny ciemniejszy wariant. Na blogach jest sporo recenzji, od siebie mogę powiedzieć, że ogólnie jest niezły, tylko faktycznie bardzo delikatny (chociaż oczywiście można trochę stopniować kolor) i nieco się pyli. Ale krzywdy się nim raczej nie zrobi, chyba że przy próbie użycia również do opalenia twarzy.

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

hej. ja mam taki http://i1286.photobucket.com/albums/a617/BeautyNL1/MissSportyTanUpYourWorldBronzer_zps5a1194eb.jpg  około 20zł kosztuje, ale starcza na bardzo długo. Skoro masz jasną karnację to wybierz jasną wersję ;)

Karii

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Ja miałam kiedyś Ziemię Egipska i była bardzo fajna ale z tego względu ze rzadko stosuje i stosowałam brązery to obecnie nie posiadam żadnego :) Ale myślę nad zakupem Ziemi Egipskiej :)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Miałam bronzer W7 honolulu ale nie umiałam się nim posługiwać, był zbyt ciemny, teraz mam Makeup Revolution Ultra Bronze i jest tak jasny, że nawet ja daje radę :)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Najlepszy dla Twojej karnacji byłby bronzer o chłodnym odcieniu. Ciężko jednak taki znaleźć:/

http://alejakosmetyczna.blogspot.com/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Tez polecam ultra bronze od mur
drt

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Jak długo utrzymuje się ten bronzer Makeup Revolution? ;)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

dla mnie honolulu z w7 absolutny geniusz, zawsze robiłam sobie plamy a teraz on w połączeniu z hakuro h14 to mój duet idealny :D nie jest za ciemny, a jestem dosyć blada - mój kolor w revlon colorstay to 150 :)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Dziękuję dziewczyny na pewno z czegoś skorzystam :) 

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Według mnie The Balm Bahama Mama :)

BI
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: