Idealny bronzer dla początkujących ?

  • 2015-04-06, o 20:59
  • 90
  • 41 996
  • 52
  • 63

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Ja właśnie nie wiem jaki pędzel kupić.. którym będzie mi się łatwiej uczyło :) polecacie coś na początek do bronzera wypiekanego? Najlepiej coś z Kavai albo Hakuro.Mam też bronzer w kremie ale nie wiem czy nim będę umiała się posługiwać :)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Shara sand Kobo jest jasny więc powinien się sprawdzić, tak samo Makeup Revolution ultra bronze

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Dzieki za odpowiedzi. Perla- pedzel mam z eco tools, ale te bronzery o ktorych piszecie- nie ma ich w drogeriach w moim miescie :/ moze jeszcze jakies propozycje?

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Też polecam Sahara Sand z Kobo, sama używam duo do konturowania ze Sleek'a, jest genialne, ale już troszkę droższe i nie dostępne stacjonarnie. 

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

mnie sie fajnie konturuje twarz hakuro h14 uzywam go na zmiane jak nie zdąży wyschnąć z hakuro 24  ,na pewno nie kupuj hakuro 21 lub 13 ,raz ze to naturalne włosie ,dwa strasznie się "rozczapierzają " , ciekawy model ma tu Kavai 20 ale niestety z naturalnego wlosia

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

mnie sie fajnie konturuje twarz hakuro h14 uzywam go na zmiane jak nie zdąży wyschnąć z hakuro 24  ,na pewno nie kupuj hakuro 21 lub 13 ,raz ze to naturalne włosie ,dwa strasznie się "rozczapierzają " , ciekawy model ma tu Kavai 20 ale niestety z naturalnego wlosia

2015-07-21 16:53:34 autor monika212121

 

To w takim razie zdecyduje się chyba ma Hakuro, może 24 ;)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Fajny do konturowania jest też pędzel 48 z Kavai - włosie syntetyczne. Mjój absolutny ulubieniec do konturowania to Blush&Bronze A01 z Nanshy - włosie syntetyczne. Jedynie cena trochę wyższa, ale za dobry produkt warto dopłacić parę groszszy. Moim zdaniem oczywiście:) 

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

 cenowo bardziej opłaca się kupić Kavai 48 niz Hakuro 24

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Odrzuciłam Kavai 20 bo z naturalnego wlosia ale skoro 48 to syntetyk to chyba jednak postawę na 48 ;)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

ja juz obiecałam sobie że nigdy nie kupie pędzla z naturalnego włosia ale nie dlatego ze jest bardziej wymagające w utrzymaniu tylko po tym jak się naczytałam jak to włosie do pędzli jest pozyskiwane ze zwierzat.

 

krótko pisząc polecam serdecznie każdej dziewczynie przez zakupem pędzla z włosia naturalnego poczytać sobie prawdziwe informacje( nie takie jak podają producenci) o krzywdzie i cierpieniu  tych zwierząt podczas pozyskiwania z nich ich włosia do pedzli.

 

 PETA – organizacja zajmująca się obroną zwierząt – która ostrzegała często na swojej stronie, że pozyskanie włosia do pędzli wiąże się często z cierpieniem zwierząt, które bywają ranione, okaleczane, a nawet zabijane, by szybko i tanio pozyskać cenny, naturalny surowiec.   

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: