Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

  • 2011-11-06, o 17:38
  • 89
  • 58 470
  • 68
  • 71

Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Dziewczyny czy znacie jakis dobry krem na rozstepy-skuteczny?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

z tegoo co wiem nie ma takich co by likwidowaly

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

Raczej takich nie ma. Jak już to jakis zabieg, ale nie orientuję się ile to to kosztuje i gdzie to wykonują Musisz poszukac na necie.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

Na rozstepy polecam Ci laser frakcyjny CO2, mi pomogl na rozstepy na brzuchu i udach efekty po zabiegu sa super, ale wybierz sie do profesjonalisty a nie pseudo salonu. Jak jestes z wroclawia to polecam dr Kulczycka i Gabinet Medycyny Estetycznej. Pozdrawiam

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

Ja polecam krem Pharmaceris M na istniejace rozstepy. Co prawda nie zlikwiduje rozstepow, ale je bardzo wygladza. JA po ciazy mialam straszne i glebokie rozstepy, ale po uzyciu tego kremu znacznie poprawil sie wyglad rozstepow i staly sie one plytsze.

Slyszalam rowniez, ze Cepan krem na blizny tez jest dobry, ale nie wiem, bo jeszcze nie probowalam. Mam taki zamiar, bo kremik nie jest drogi okolo 16 zl. Zawsze warto sprobowac za tak niska cene.

Pozdrawiam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

Czy mozna zapobiec rozstepom? slyszalam,ze trzeba przed ciaza- w czasie smarowac codziennie brzuch ,uda oliwka?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

moje babcie, mama i ja przed dieta pogrubiajacą:P hahahahha stosowalysmy zawsze ...spirytus salicylowy. z apteki. w bialej najzwyklejszej buteleczce, jest taniutki a pomoze zlikwidowac swieże oznaki i nie doprowadzi do zbielenia rozstępu

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

Na rozstepy polecam Ci laser frakcyjny CO2, mi pomogl na rozstepy na brzuchu i udach efekty po zabiegu sa super, ale wybierz sie do profesjonalisty a nie pseudo salonu. Jak jestes z wroclawia to polecam dr Kulczycka i Gabinet Medycyny Estetycznej. Pozdrawiam

MarcelinaWro

mnie dokaldnie to samo kosmetyczka powiedziala - laser frakcyjny CO2 jest najskuteczniejszy
mozna tez mezoterapie ale to duzo roboty i kaksy

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

ogromna prosba do LADY:) MOZNA COS zrobic z postami (odpowiedziami)dukang1911,ktore zaśmiecaja forum,nie wnosząc nic nowego..nie wiem,jak Was dziewczyny ,ale mnie to teraz strasznie zaczelo wkurzac ,bo ten ktoś wrzuca nie wiem jak to nazwac hmmm..śmieci i ciezko sie przeglada forum..

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

ogromna prosba do LADY:) MOZNA COS zrobic z postami (odpowiedziami)dukang1911,ktore zaśmiecaja forum,nie wnosząc nic nowego..nie wiem,jak Was dziewczyny ,ale mnie to teraz strasznie zaczelo wkurzac ,bo ten ktoś wrzuca nie wiem jak to nazwac hmmm..śmieci i ciezko sie przeglada forum..

katy24-24

Dokładnie zgadzam się z tobą w 100% ! To utrudnia przeglądanie ! Denerwujące ...

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

mam nadzieje,ze juz jutro tego "syfu" prawie pod kazdym tematem nie będzie...normalnie takie bzdury ktos pisze,bądz kopiuje i wkleja,ze tego sie czytac nie chce..

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: