Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

  • 2011-11-06, o 17:38
  • 89
  • 58 469
  • 68
  • 71

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

Nie każde rozstępy da się tak usunąć - większość nie. Po prostu na etapie ciąży radzę stosować takie kosmetyki. Akurat Mustela jest chyba znana każdej mamie - w momencie kiedy działamy profilaktycznie, ryzyko pozostania jakichkolwiek śladów jest naprawdę niewielkie.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

Jeżeli poleca się jakieś kremy na rozstępy to działają one ROZJAŚNIAJĄCO na okolicę rozstępów, same ich nie niwlują. Sama stosowałam kilka różnych kremów, a że karnacje mam ciemną można sobie wyobrazić jaki był tego efekt

Pozdrawiam serdeczniehttp://urbanskidesign.pl/

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Nie każde rozstępy da się tak usunąć - większość nie. Po prostu na etapie ciąży radzę stosować takie kosmetyki. Akurat Mustela jest chyba znana każdej mamie - w momencie kiedy działamy profilaktycznie, ryzyko pozostania jakichkolwiek śladów jest naprawdę niewielkie.

2014-03-24 17:54:09 autor raniec

Rozstępy to coraz żadziej "wina" ciąży, rozstępy to także skutek nagłego przyrania na wadze, nagłym schudnięciem, wahaniami masy ciała, szybki przyrostem mięśni a ostatnio nawet czytałam, że rozstępy związane są także z okresem dojrzewania. 

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Z rozstępami trudno się walczy, ale myślę, że połączenie profesjonalnych zabiegów i domowych masaży oraz specyfików zawsze da jakiś efekt, chociaż niewielki :).

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

olejki i kremy

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Żadem krem nie usunie rozstępów, on jest jedynie dobry na etapie, w któym zaczynają się tworzyć. Potem już chyba tylko laser :( sama mam okropne rozstępy i kiedyś będę musiała to zrobić.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

jest tyle teraz kremów i olejków do ciała ze jest w czym wybierać

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Oj, ciężka sprawa. Zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć... a w tym przypadku to nie ma żadnych zabiegów cud. Kosmetyki to raczej profilaktycznie się stosuje. Bo żaden krem nie zlikwiduje problemu. 

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Moim zdnaiem nie ma skutecznego kremu. Wiem to z wlasnego doswiadczenia, bo sama stosowalam juz chyba wszystkie. W koncu zdecydowalam sie na laserowe usuwanie , ale boje sie jak cholera, bo podobno boli. Zamowilam krem znieczulajacy z usunięto reklamę bo polecany jest i teraz czekam na przesylke i wio na zabieg. O efektach opowiem juz po :)

aaa

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Jeśli rozstępy są jeszcze czerwone lub fioletowe spokojnie je zniwelujemy. Polcam masaż próżniowy (dermomasaż) lub regularnie, codziennie robić sobie masaż bańką chińską. Pomaga zdecydowanie. Z kolei stare rozstępy (białe) możemy delikatnie spłycić mikrodermabrazją lub nieraz usunąć laserem. Niestety laser nie w każdym przypadku może usunąć rozstępy. Zależy jak głębokie. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: