Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

  • 2011-11-06, o 17:38
  • 89
  • 58 403
  • 68
  • 71

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

To bot spamujący. Napisałam juz do Moniki, żeby go zablokowała i dała bana na IP. Ale obawiam się, że na jednym bocie się nie skończy i jak ten zostanie zablokowany, mogą pojawić się kolejne ;/ Przydałoby się więcej junior adminów, żeby "czuwali" i z miejsca banowali te boty, bo to się robi serio wkurzające.
Edit: Kolejny się pojawił. I tak będzie pewnie przez x miesięcy. Naprawdę jestem za tym, by było co najmniej 3 junior adminów z dostępem do banowania kont, żeby od razu te boty blokowali. Inaczej się ich nie pozbędziemy nigdy ;/

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

krem w 100% nie usunie starym i już trwałych rozstępów, ale może znacznie pomóc w walce z nimi poprzez ich rozjaśnienie i zapobieganiu powstawaniu nowych rozstępów proponuję też wraz ze stosowaniem kremu robic sobie masaże pobudzające skórę, najlepiej wykonywac go wraz z kremem skuteczne i bardzo przyjemne ja stosowałam Revitol Stretch Mark i byłam bardzo zadowolona, bo juz po kilku dnia rozstępy wyraźnie zjaśniały

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

Czytalam ze bardzo pomocny w zwalczaniu blizn-rozstepow -jest KWAS GLIKOLOWY(ale jego dosyc wysokie stezenie 50%-w gabinecie)

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

Ja wprawdzie nie mam problemów z rozstępami, a z cellulitem i używam do tego żelu Ziaji z serii Rebuild. Słyszałam, że mają również żel na rozstępy, więc może skoro ten na cellulit tak fajnie działa to warto wypróbować i tamten.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

I ja dołączę się do dyskusji, bo również słyszałam, że zabiegi laserowe są najlepsze na rozstępy. Żadne kremy i mazidła nie zlikwidują tego, bo rozstępy to zerwane włókna kolagenowe, które są głęboki i trzeba działać do wewnątrz. Krem może je jedynie rozjaśnić - ale NIE USUNĄĆ! Zatem, aby pozbyć się tych nieestetycznych paseczków - trzeba wykonać zabieg laserem.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

dokładnie- nic juz sie nie zrobi..ja sobie dobrze rozstepy rozjasniłam- stosuje naturalne oleje, borowine i bio-oil...ale jakbym sie opaliła- to one sie nie opalą:(

czekam na zabieg- opowiem jak było:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

żaden krem nie usunie rozstępów! Na rozstępy najbardziej skuteczny jest laser frakcyjny, choć i tak nie zawsze usunie je w 100%

Strona podatki Rzeszów

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

żaden krem nie usunie rozstępów! Na rozstępy najbardziej skuteczny jest laser frakcyjny, choć i tak nie zawsze usunie je w 100%

iska78

Tak, bo to uzależnione będzie od rodzaju blizny oraz tego, jak długo już ją mamy. Im bardziej świeża blizna, tym większe prawdopodobieństwo, że uda ją się usunąć laserem. Dlatego najlepiej udać się do specjalisty, który pomoże określić, ile zabiegów będzie potrzebnych do usunięcia danej blizny.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

Cześć. Ostatnio dużo szukałam jak się pozbyć rozstępów. Jednak to nie jest taka prosta sprawa. Przeczytałam tutaj wszystko o rozstępach Sposoby usuwania rozstępów i są tam podane ceny różnych zabiegów. Czy naprawdę to jest aż tak drogie? Ile płaciłyście, i w jakim mieście?

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry

A takie usuwanie laserem to nie boli?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: