Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

  • 2011-11-06, o 17:38
  • 89
  • 58 449
  • 68
  • 71

nie znam sposobu

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Ćwiczenia i kosmetyki. Mi pomogło coś o długiej nazwie LIPO detox Intensywne serum antycellulit Floslek.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

a jeszcze fajnie działa olejek Body Stretch Stopper. Najlepiej wydane pieniądze na kosmetyki kiedykolwiek.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Dobrze sprawdza się jeszcze Slim Line STRETCHfree, wspaniała kuracja od Floslek.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

U mnie kremy akurat się nie sprawdzały i rozstępy na udach nie ustępowały. Przez większość roku jakoś ignorowałam ten problem, gorzej jak się ciepło robiło... Pomogła karboksyterapia - moje rozstępy są teraz praktycznie niewidoczne. Co ważne wg mnie to jest to zabieg medyczny (a nie kosmetyczny), więc jest bardzo skuteczny, a przy tym nieinwazyjny. Ja akurat robiłam w klinice nova derm w Warszawie, szczerze mogę polecić :)

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Nie ma czegoś takiego. Niestety rozstępy jak już powstaną to nie można ich zlikwidować. Może ewentualnie terapia laserowa, ale to też w to za bardzo nie wierzę.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Ćwiczenia i kosmetyki. Mi pomogło coś o długiej nazwie LIPO detox Intensywne serum antycellulit Floslek.

2016-02-18 14:18:44 autor BeverlyCrusher

Ćwiczenia na rozstępy? Raczej nie. nawet Ewa Chodakowska ma rozstępy, a gdyby to zależało od ćwiczeń to wątpię, że by je miała ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Ja bym postawiła raczej na jakieś peelingi:)

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

A oliwka ?

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Nie słyszałam o takim kremie który usunąłby całkowicie rozstępy:/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: