Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

  • 2012-03-24, o 19:22
  • 88
  • 54 142
  • 58
  • 70

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

ja uważam, że to już nie trend, ale niezbędny punkt w kosmetyce zadbanej kobiety...nikogo nie chce oczywiście obrazić ani krytykowac, bo odnosze to wyłącznie do siebie....

ogolone ręce czy ramiona jak u modelek- niekoniecznie, jesli ma sie jasne włoski
nogi- zawsze...tak samo jak pachy, wąsik, bikini na plaży...

picjafly

Ja mam niestety problem z ręcami :/ muszę się pozbywać tych ciemnych włosków.

Dziewczyny znow zaczynam wpadac w kompleksy .... 5 lat temu zazywalam tabletki antykoncepcyjne i sadze ze to od nich ,bo jak przestalam zazywac okres mi sie strasznie rozregulowal ...bardzo dlugi czas.. zaczely sie problemy z hormonami...i jakby zwiekszylo sie owlosienie.. jak usunac czy istnieje jakis krem do twarzy ktory zlikwiduje male jasne wloski na brodzie? BLAGAM POMOZCIE
Doradzcie cos ,moze ktoras z was ma podobny problem?
ZAMIAST COS POMOC TO JESZCZE ZASZKODZI -niektore leki tabletki tak wlasnie dzialaja....

U mnie po maści (w składzie ma sterydy) którą przepisał mi alergolog wyrosły dłuższe jasne włoski na policzkach i brodzie no i niestety nie mam wyboru innego jak wyrywanie ich woskiem :/

czaswrocicnaziemie

A NA CO NIBY CI TEN LEKARZ TA MASC PRZEPISAL?co miala zlikwidowac?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Przeciez pozbycie sie ich jest banalnie proste - depilacja woskiem ( grosze kosztuje i sa juz bezbloesne woski) lub laserowa...
Nie am co robic tragedii trzeba dzialac

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Ja też mam taki problem, tylko że na skroniach, nad i między brwiami oraz nad ustami. Czasem włoski usuwam pęsetką, ale na dłuższą metę to męczące... Może ten prąd to dobry pomysł...

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Dla mnie to przesada, skoro sama mówisz że te włoski są malutkie. Depilacja nóg i pach jest już pewnym wymogiem, ale nie sposób usunąć owłosienia z całego ciała - może jest to możliwe, ale kosztowne/czasochłonne i chyba pozbawione sensu. Ja kiedyś "mądrze" usunęłam włoski z przedramion maszynką a później odrosły mi jeszcze dłuższe . Pewnie te włoski widzisz tylko Ty oglądając się w lusterku powiększającym bo uwierz mi, ludzie na to nie zwracają uwagi.

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

ja uważam, że to już nie trend, ale niezbędny punkt w kosmetyce zadbanej kobiety...nikogo nie chce oczywiście obrazić ani krytykowac, bo odnosze to wyłącznie do siebie....

ogolone ręce czy ramiona jak u modelek- niekoniecznie, jesli ma sie jasne włoski
nogi- zawsze...tak samo jak pachy, wąsik, bikini na plaży...

picjafly

Ja mam niestety problem z ręcami :/ muszę się pozbywać tych ciemnych włosków.

Dziewczyny znow zaczynam wpadac w kompleksy .... 5 lat temu zazywalam tabletki antykoncepcyjne i sadze ze to od nich ,bo jak przestalam zazywac okres mi sie strasznie rozregulowal ...bardzo dlugi czas.. zaczely sie problemy z hormonami...i jakby zwiekszylo sie owlosienie.. jak usunac czy istnieje jakis krem do twarzy ktory zlikwiduje male jasne wloski na brodzie? BLAGAM POMOZCIE
Doradzcie cos ,moze ktoras z was ma podobny problem?
ZAMIAST COS POMOC TO JESZCZE ZASZKODZI -niektore leki tabletki tak wlasnie dzialaja....

U mnie po maści (w składzie ma sterydy) którą przepisał mi alergolog wyrosły dłuższe jasne włoski na policzkach i brodzie no i niestety nie mam wyboru innego jak wyrywanie ich woskiem :/

czaswrocicnaziemie

A NA CO NIBY CI TEN LEKARZ TA MASC PRZEPISAL?co miala zlikwidowac?

Wiesz co to AZS?

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Oj problem ktory rowniez mnie dotyczy, i postanowilam cos z tym zrobic jesli chodzi o okolice szyji i brody korzystam z plastrow veet z woskiem ....moze to sie wydac dziwne ale uzywam tych co sa przeznaczone do nog lepiej chwytaja i wyrywaja wloski i jestem zadowolona z efektow, jesli chodzi o wasik uzywam plastrow z veet-a do twarzy i na prawde daja efekt.Polecam
No i sie pochwale nigdy nie mialam odwagi wydepilowac pach pomimo ze od lat depiluje rece i nogi oraz okolice bikini, w koncu po wypiciu butelki wina( tak na znieczulenie ) udalo sie i teraz jestem zachwycona jaki efekt osiagnelam.

www.suonko82.blogspot.it

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

U mnie ten problem uwidocznił się po zaprzestaniu przyjmowania pigułek.
W szczególności wąsik i troszkę na linii żuchwy - przezroczysty meszek, widoczny pod słońce.
Jak sobie z tym radzę?
Kupiłam podgrzewacz do wosku (około 100 zł - ale przydaje się na inne partie ciała) + do tego wosk twardy oliwkowy firmy depileve.
Zabieg - wiadomo.
Potem dezynfekuję wacikiem i spirytusem salicylowym, żeby nie wdał się stan zapalny,
a na koniec smaruję okolice wydepilowane kremem "BIOXET", co ma zapewnić opóźniony porost włosa i przy dłuższym stosowaniu osłabienie w/w owłosienia.
Pozdrawiam.

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

ja mam tylko malutkie włoski pomiędzy brwiami ;/ ale jak na razie nikt tego nie zauważył, a pod słońce tego nie widać więc nie będę ich męczyć

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

A smarowanie wodą utlenioną? Włoski się osłabią i wykruszą.

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Dziewczyny znow zaczynam wpadac w kompleksy .... 5 lat temu zazywalam tabletki antykoncepcyjne i sadze ze to od nich ,bo jak przestalam zazywac okres mi sie strasznie rozregulowal ...bardzo dlugi czas.. zaczely sie problemy z hormonami...i jakby zwiekszylo sie owlosienie.. jak usunac czy istnieje jakis krem do twarzy ktory zlikwiduje male jasne wloski na brodzie? BLAGAM POMOZCIE
Doradzcie cos ,moze ktoras z was ma podobny problem?
ZAMIAST COS POMOC TO JESZCZE ZASZKODZI -niektore leki tabletki tak wlasnie dzialaja....

AiszkaArabskiSwiat

Najskuteczniejszą ale i najdroższą metodą jest laser. Co prawda na twarzy włosków sobie laserem nie depilowałam, ale bikini tak i jestem zadowolona.Co do tańszych rozwiązań to widziałam na allegro mnóstwo kremów rozjaśniających włoski na twarzy bodajże z sally hansen. Ewentualnie wosk, kiedyś miałam plastry z woskiem do twarzy z joanny sensual i byłam z nich zadowolona. Krzywdy sobie nimi nie zrobisz, a do tego są bardzo tanie i skuteczne.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: