Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

  • 2012-03-24, o 19:22
  • 88
  • 54 103
  • 58
  • 70

Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Dziewczyny znow zaczynam wpadac w kompleksy .... 5 lat temu zazywalam tabletki antykoncepcyjne i sadze ze to od nich ,bo jak przestalam zazywac okres mi sie strasznie rozregulowal ...bardzo dlugi czas.. zaczely sie problemy z hormonami...i jakby zwiekszylo sie owlosienie.. jak usunac czy istnieje jakis krem do twarzy ktory zlikwiduje male jasne wloski na brodzie? BLAGAM POMOZCIE
Doradzcie cos ,moze ktoras z was ma podobny problem?
ZAMIAST COS POMOC TO JESZCZE ZASZKODZI -niektore leki tabletki tak wlasnie dzialaja....

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Sama mam z tym problem choć nie brałam hormonów. Mam delikatne jasne włoski dośc długie, na brodzie i nad ustami kilka krótkich ciemniejszych. Nie widac tego jakoś mocno, tylko pod światło. Zwykle wyrywam pincetą albo golę depilatorem (takim, co wyrywa włoski, a nie obcina). Nie wiem, czy dobrze robię. Sama jestem ciekawa jak pozbyć się tych włosków raz na zawsze.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

A ja się wyłamię i owłosienia nie będę usuwać, z natury mam ciemne włosy i na twarzy też ono nie jest jaśniutkie, strasznie widoczne nie jest. Mnie to nie przeszkadza a jeśli komuś tak to może nie patrzeć:) tym bardziej że jeśli chciałabym się przejmować takimi pierdołami to w domu bym nic nie zrobiła. Jedynie z czym walczę nadal to ślady po trądziku (już coraz mniej widoczne), bo jako tak już sobie z nim poradziłam stosując jedynie nawilżanie i oczyszczanie bo środki antytrądzikowe powodowały jeszcze większy wysyp i gorszy stan skóry. Nie mam męskiego owłosienia więc nie będę się przejmować.
Aiszka jeśli sądzisz że to od tabletek to może zbadaj poziom testosteronu bo to głównie on powoduje u kobiet większe owłosienie (i nie tylko) i może dostaniesz coś na ustabilizowanie tego.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

ja uważam, że to już nie trend, ale niezbędny punkt w kosmetyce zadbanej kobiety...nikogo nie chce oczywiście obrazić ani krytykowac, bo odnosze to wyłącznie do siebie....

ogolone ręce czy ramiona jak u modelek- niekoniecznie, jesli ma sie jasne włoski
nogi- zawsze...tak samo jak pachy, wąsik, bikini na plaży...

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Kiedyś mi się głupio zrobiło i przykro, jak pewien wyluzowany chłopak na wakacjach wyśmiał mnie - dziewczyna z wąsem Miałam wtedy może 17 lat. Najpierw pomyślałam, o co mu chodzi , no ale jak przyjrzałam się w lusterku to faktycznie miałam wąsik. Pozbyłam się go jakieś 10 lat później takimi zabiegami pradem w gabinecie kosmetycznym. Gdzieś już to opisywałam

http://historiawlosow.blox.pl/html

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

To nie jest powód do obrażania się. Oczywiście trzeba o siebie dbać i wykonywać depilację niektórych części ciała- to jest normalne. Może we wcześniejszym poście trochę źle się wyraziłam ale poprostu dla mnie to nie jest tak widoczne i rażące żeby się tym przejmować. Jeśli będę miałą kiedyś czas i zbędne pieniądze to udam się na stałe usunięcie wąsika ale narazie takiej potrzeby nie mam, tym bardziej że mam sporo ważniejszych rzeczy do zrobienia (aparat, badania) i parę innych nie dotyvcząych mojego ciała.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Kiedyś mi się głupio zrobiło i przykro, jak pewien wyluzowany chłopak na wakacjach wyśmiał mnie - dziewczyna z wąsem Miałam wtedy może 17 lat. Najpierw pomyślałam, o co mu chodzi , no ale jak przyjrzałam się w lusterku to faktycznie miałam wąsik. Pozbyłam się go jakieś 10 lat później takimi zabiegami pradem w gabinecie kosmetycznym. Gdzieś już to opisywałam

ammb

oj prądu bym sie bała:) chyba zostalabym przy wosku:) ludzie sa różni...nie wiadomo kiedy ktoś coś palnie...ech

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Podobno kazda kobieta ma wasik ,jedna mniej intenywny ,druga wiecej moja kolezanka nma wloski na twarzy ciemne,ale rozjasnia je sobie [/b]

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Oczywiście, że każda ma :p Każdemu rosną włoski na twarzy, jednym jasniejsze, innym ciemniejsze. U niektórych kobiet ten wąsik jest po prostu jasny i nie wymaga depilacji. Chociaż są kraje, a raczej rasy ludzi, gdzie kobietom na twarzy rośnie dość bujne owłosienie i muszą twarz depilować dość często. Nie pamiętam, gdzie, to chyba kraje arabskie, czy hinduskie. Albo jedno i drugie

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

ja uważam, że to już nie trend, ale niezbędny punkt w kosmetyce zadbanej kobiety...nikogo nie chce oczywiście obrazić ani krytykowac, bo odnosze to wyłącznie do siebie....

ogolone ręce czy ramiona jak u modelek- niekoniecznie, jesli ma sie jasne włoski
nogi- zawsze...tak samo jak pachy, wąsik, bikini na plaży...

picjafly

Ja mam niestety problem z ręcami :/ muszę się pozbywać tych ciemnych włosków.

Dziewczyny znow zaczynam wpadac w kompleksy .... 5 lat temu zazywalam tabletki antykoncepcyjne i sadze ze to od nich ,bo jak przestalam zazywac okres mi sie strasznie rozregulowal ...bardzo dlugi czas.. zaczely sie problemy z hormonami...i jakby zwiekszylo sie owlosienie.. jak usunac czy istnieje jakis krem do twarzy ktory zlikwiduje male jasne wloski na brodzie? BLAGAM POMOZCIE
Doradzcie cos ,moze ktoras z was ma podobny problem?
ZAMIAST COS POMOC TO JESZCZE ZASZKODZI -niektore leki tabletki tak wlasnie dzialaja....

U mnie po maści (w składzie ma sterydy) którą przepisał mi alergolog wyrosły dłuższe jasne włoski na policzkach i brodzie no i niestety nie mam wyboru innego jak wyrywanie ich woskiem :/

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Portugalki bardzo czesto maja pejsy takie jak faceci

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: