Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

  • 2012-03-24, o 19:22
  • 88
  • 54 134
  • 58
  • 70

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Kazda kobieta na wasik ,tylko wiele z nich go usuwa ....[/quote]

.Co do tańszych rozwiązań to widziałam na allegro mnóstwo kremów rozjaśniających włoski na twarzy bodajże z sally hansen. Ewentualnie wosk, kiedyś miałam plastry z woskiem do twarzy z joanny sensual i byłam z nich zadowolona. Krzywdy sobie nimi nie zrobisz, a do tego są bardzo tanie i skuteczne.[/quote]
A ktora czesc twarzy z wloskami usuwalas WOSKIEM?-i czy po stosowaniu wosku na twarzy, nie rosnie wiecej wloskow?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Kazda kobieta na wasik ,tylko wiele z nich go usuwa ....

AiszkaArabskiSwiat

.Co do tańszych rozwiązań to widziałam na allegro mnóstwo kremów rozjaśniających włoski na twarzy bodajże z sally hansen. Ewentualnie wosk, kiedyś miałam plastry z woskiem do twarzy z joanny sensual i byłam z nich zadowolona. Krzywdy sobie nimi nie zrobisz, a do tego są bardzo tanie i skuteczne.[/quote]
A ktora czesc twarzy z wloskami usuwalas WOSKIEM?-i czy po stosowaniu wosku na twarzy, nie rosnie wiecej wloskow?[/quote]

Wąsika widocznego to ja nie mam, ale miałam trochę po bokach twarzy w okolicy żuchwy i uszu. Może za specjalnie mocno widać nie było, ale czasem mnie irytowały przy nakładaniu podkładu. Plastry usunęły wszystkie niechciane włosy. Dzięki nim o dziwo znacznie osłabły , raz drugi trzeci raz zastosowałam plastry i problem praktycznie mam już z głowy. Moja mama stosuje owe plastry do depilacji brody i jest zadowolona. Woskiem to chyba można depilować każdą część ciała, byleby robić to w sposób odpowiedni. Czasem warto skorzystać z usług specjalistów, co by sobie kuku nie zrobić, ale twarz to chyba nic trudnego.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Ostatnio to sobie dobrą depilacje całej twarzy zrobiłam przy użyciu maseczki peel-off. Przy jej ściąganiu niemalże wszystkie włoski poszły:P Oj nigdy więcej tego typu maseczek.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

a ja tak uwielbiam te maseczki

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

jasne włoski na twarzy lepiej przyciąć jak naprawdę odstają, bo jak się wyrywa to rosna ciemniejsze.. a włosów (przynajmniej widocznych) na twarzy nie mam.

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Ostatnio to sobie dobrą depilacje całej twarzy zrobiłam przy użyciu maseczki peel-off. Przy jej ściąganiu niemalże wszystkie włoski poszły:P Oj nigdy więcej tego typu maseczek.

piranisss

wlasnie takie maseczki,pelling niektore,tabletki hormonalne powoduja zwiekszony wzrost owlosienia

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Znalazłam fajny krem firmy Sally Hansen, który usuwa włoski z twarzy! Kosztuje mniej niż 20zł, a u mnie świetnie się sprawdza. Można go kupić na stronie kosmetykomania.pl

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

A nie myślałaś, że by po prostu iść do ginekologa i poprosić albo o testy poziomu hormonów i na podstawie wyników zmienić tabletki? Tak będzie bezpieczniej, bo będziesz miała pewność, że włoski ci nie będą odrastać. No i minie Cię bolesna depilacja twarzy usunieto spam która dla mnie była istnym koszmarem. W szczególności w przypadku plastrów z woskiem czy tych śmierdzących kremów, w sumie to tylko depilator dało się przeżyć.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Ostatnio wyczytalam ze zeby pozbyc sie wloskow z twarzy mozna uzyc takich sposobow jak:

- Smarować owłosione miejsca na twarzy sokiem z zielonego, przekrojonego orzecha włoskiego.
- Skorupki z orzechów włoskich spalić na popiół. Popiół zmieszać z wodą do otrzymania papki, którą smarować owłosione miejsca.
- 40 g nasion pokrzywy zalać 100 g oleju rzepakowego w szklanym naczyniu. Odstawić na 14 dni. Odcedzić, wlać do słoiczka i dobrze zakryć. Smarować zawiesiną owłosione miejsca.

Re: Czy istnieje krem na malutkie wloski na twarzy?

Mam rozjasniacz z Sally Hansen i wystarcza, jednak jak to jedna z użytkowniczek wspomniała tez mnie denerwują te włoski przy nakładaniu podkładu właśnie na linii żuchwy bo wąsika nie mam ani na brodzie tylko jakby przedłużenie włosów od skroni w dół i w bok do brwi, ale mam też wrażliwą cerę i wosk mi podrażnił, u kosmetyczki natomiast zwyczajne czyszczenie też, natomiast kwasy 12% zaczełam stosowac i tak sobie myślę czy mogą osłabić włoski przy okazji?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: