Co myślicie na temat snów?

  • 2012-10-04, o 16:52
  • 82
  • 21 985
  • 46
  • 57

Re: Co myślicie na temat snów?

Ja własnie czytałam kiedyś taką psychologiczna książke o snach, tam było wiele rzeczy wyjaśnione. Ogólnie temat ciekawy.

Kobieta zmienną jest...

Re: Co myślicie na temat snów?

Ja nawet probowalam sie zahipnotyzowac, serio . Nie w jakims danym celu np. terapii czy cos w tym rodzaju tylko tak chcialam sobie eksperymentowac. Chcialam wrocic do czasu, kiedy mialam 2-3 lata, to jest zdaje sie regresja. Trzeba dobrze sie skupic a nie bardzo moglam bo probowalam przed snem lezac w lozku a obok w pokoju syn klikal na klawiaturze i mnie to rozpraszalo. Czesto tez zdarzalo mi sie zasypiac w trakcie odprezania sie. A raz kiedy wydawalo mi sie, ze wchodze w trans wyrwal mnie dzwiek mojego rozladowujacego sie telefonu . Bylam zla, bo to bylo niesamowite uczucie, slyszalam swoj oddech jakby od srodka i pamietam, ze glowa obsunela mi sie na bok ( lezalam na wznak) i poczulam dreszczyk emocji.... No i kiszka, ten nieszczesny telefon... . Potem juz mi sie nie udawalo, przestalam sie w to "bawic", ale zawsze jak gdzies ten temat powraca mysle sobie, ze trzeba znowu sprobowac .

Re: Co myślicie na temat snów?

Nie wierzę ale oczywiście czytam, jak przyśni się coś głupiego to od razu wklepują w sennik online treść. No a jeśli sny to odpadki pamięci to jestem trochę przerażona.

Re: Co myślicie na temat snów?

Nie wierzę ale oczywiście czytam

jovitta

Mozesz rozwinac mysl, w co nie wierzysz ale czytasz?

Re: Co myślicie na temat snów?

Wydaje mi się, że Jowicie chodziło o sennik, co zresztą napisała:) Ja też czasami czytam w senniku interpretację snów, ale też w to nie wierzę. To tak jak horoskop. Czytamy, ale tak naprawdę każdy wie, że to co jest tam napisane nie ma nic wspólnego z rzeczywistością:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Co myślicie na temat snów?

Pewnie tak

Re: Co myślicie na temat snów?

Ciekawy filmik na temat swiadomych snow:

http://swiadomesnienie.pl/swiadome-sny-potwierdzone-naukowo-wideo/

Re: Co myślicie na temat snów?

Ciekawy filmik na temat swiadomych snow:

http://swiadomesnienie.pl/swiadome-sny-potwierdzone-naukowo-wideo/

megi1828

Ciekawy
Raz tak kiedyś we śnie pomyślałam, że śnie i co by tu zrobić. No to sprawdzę czy przejdę przez scianę. Dziwne uczucie przechodzić przez ściane, ale tak zrobiłam

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Co myślicie na temat snów?

Ja wierzę tylko w te sny, kiedy śni mi się osoba, która już nie żyje (zawsze się sprawdza).
A co do takich zjawisk paranormalnych, próbowanie wyjść ze swojego ciała-lepiej się w to nie bawić.To się udaje po jakimś czasie, ale jest pewne niebezpieczeństwo;dusza z ciałem jest połączona taką niteczką i w trakcie takiego transu(wyjście z ciała) może się przerwać np wtedy kiedy nas coś lub ktoś przestraszy.A tak wogóle to lubie jak mi się śni jak spadam, takie dziwne uczcie.. tez tak macie?

Re: Co myślicie na temat snów?

Ja czasami wierzę w sny bo się sprawdzają, zwłaszcza jak spię w nowym pokoju/miejscu. Z resztą mojej siostrze też się coś śniło i to jest prawdą ale jeszcze o tym nie wie:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: