Co myślicie na temat snów?

  • 2012-10-04, o 16:52
  • 82
  • 21 980
  • 46
  • 57

Re: Co myślicie na temat snów?

Lubię czytać senniki i odgadywać znaczenia snów. Ale nie można też być zbyt naiwnym i wierzyć, że każdy sen jest "przepowiednią"

"Could i have been... anyone other than me..." - Dava Matthews Band

Re: Co myślicie na temat snów?

Mnie czesto śnią się filmy i ksiązki, ktore widziałam/czytałam poprzedniego wieczora. Trudno to traktowac jako przepowiednie, raczej mózg przetwarza to, co ostatnio mu dostarczyłam

Re: Co myślicie na temat snów?

Często mi się śnią osoby, który nich nie widziałam w życiu. Nie mam pojęcia skąd to się bierze w mojej wyobraźni

zawiasy najwyżeszej jakości

Re: Co myślicie na temat snów?

Czasem tak jest.. a potem widzisz jakąś osobę i się zastawiasz, gdzie ja ją widziałam..

Re: Co myślicie na temat snów?

Często mi się śnią osoby, który nich nie widziałam w życiu. Nie mam pojęcia skąd to się bierze w mojej wyobraźni

Kasssandra

Jest taka teoria, ze wszystkie osoby, ktore nam sie snia musielismy wczesniej widziec/spotkac je. Ja sie z ta teoria nie zgadzam. Podobnie jak wytworem wyobrazni w snie moga byc jakies stwory,potwory albo przedmioty - np. snia mi sie jakies fikusne buty, ktorych w zyciu nie widzialam na oczy - tak samo twarze moga byc wytworem wyobrazni, tak przynajmniej ja mysle

Re: Co myślicie na temat snów?

Istnieje coś takiego jak Świadomy sen. Polecam wam poczytać sobie o tym w internecie. Tak w skrócie - istnieją sposoby, aby zdać sobie w śnie sprawę z tego, że śnisz. Bardzo fajna sprawa, kilka razy mi się ta sztuka udała. Można robić WSZYSTKO na co ma się ochotę, tylko przy niektórych (tam gdzie jest dużo emocji np.) można się łatwo obudzić. Dzięki temu można łatwo zrozumieć sny.

Eve.podnośniki nożycowe do rzęs.

Re: Co myślicie na temat snów?

Istnieje coś takiego jak Świadomy sen. Polecam wam poczytać sobie o tym w internecie.

nieznajomaeve

Moze najpierw przeczytaj o czym juz bylo w tym watku

Re: Co myślicie na temat snów?

Oj faktycznie, sorki.

Eve.podnośniki nożycowe do rzęs.

Re: Co myślicie na temat snów?

Ja lubię czasem czytać senniki, tak dla zabawym żeby coś sprawdzić :) Ale nie wierzę w to, że każdy sen jest jakąś przepowiednią :)

Re: Co myślicie na temat snów?

w sumie to sama niewiem co mam na ten temat mysleć ,ale chyba cos w tym jest

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: