Co myślicie na temat snów?

  • 2012-10-04, o 16:52
  • 82
  • 21 979
  • 46
  • 57

Re: Co myślicie na temat snów?

Czasem zdarza mi się, że sprawdzi się jakiś sen, ale raczej nie przywiązuje do tego większej wagi. Bardzo często nie pamiętam co mi się śniło. Wiem że dużo osób sugeruje się swoimi snami w życiu codziennym.

Re: Co myślicie na temat snów?

najczęściej snie o czymś czego pragne lub czego się boję. kiedy zdarza mi się zasnąc w dzien, przez zwiększoną aktywnosc mózgu, moje sny sa odjechane :D totalnie z kosmosu :D a co do tego czy sny się sprawdzają... myślę, ze często podswiadomie doprowadzamy do sytuacji, w ktorej tak się staje jak sobie "wyśnimy" :)

Re: Co myślicie na temat snów?

czasem wolę nie myśleć bo niekiedy śnią misię naprawdę potworne sny i wolę nie myśleć co oznaczają.

Re: Co myślicie na temat snów?

Nie przywiązuje dużej uwagi do tego co mi się przyśni. Czasem tylko łącze fakty ze snem ale to już naprawdę w wyjątkowych sytuacjach. A macie czasami takie wrazemie, że coś juz kiedys widziałyscie, że takie zdarzenie miało miejsce chociaż nie potraficie sobie przypomnieć skąd to pamiętacie? To ponoć tez jest jakiś objaw tego co nam się śni chociaż w ogóle o tym nie pamiętamy :)

Re: Co myślicie na temat snów?

choć niby nie wierze w jakiś głębsze znaczenie to i tak czytam senniki :)

Re: Co myślicie na temat snów?

Oj mnie moje sny czasami przerażają... staram się nimi nie sugerować, bo często śnią mi się nieprzyjemne rzeczy.

Re: Co myślicie na temat snów?

mnie czasem śnią się tak straszne rzeczy że głowa mała. Najgorsze że śnią mi się bardzo złe sytuacje i w dodatku uczestniczą w nich moi znajomi, rodzina, osoby zktorymiod dawna nie mam kontaktu. Nie wiem czy to coś oznacza czy to po prostu zwykły sen którym nie należy się przejmować.

Re: Co myślicie na temat snów?

Mi się często śnią jakieś głupoty, na szczęście szybko zapominam

Re: Co myślicie na temat snów?

nie przywiazuje wagi do snow

uważam, że się sprawdzają
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: