Ciąża-od starania do porodu.

  • 2011-12-12, o 09:21
  • 71
  • 25 176
  • 34
  • 40

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Mam taki pomysł na filmik lub post dotyczący kobiet w ciąży. Chodzi głownie o kosmetyki do pielęgnacji bo chyba nie wszystkie można używać ze względu na skład lub chociaż zapach który przeszkadza. Może dziewczyny które są lub były w ciąży wypowiedzą się na ten temat, będzie chyba przydatna taka informacja dla przyszłych mam. Jakie produkty polecacie przeciw rozstępom, lub jakie witaminy/suplementy bierzecie, co się u was sprawdziło.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Mam taki pomysł na filmik lub post dotyczący kobiet w ciąży. Chodzi głownie o kosmetyki do pielęgnacji bo chyba nie wszystkie można używać ze względu na skład lub chociaż zapach który przeszkadza. Może dziewczyny które są lub były w ciąży wypowiedzą się na ten temat, będzie chyba przydatna taka informacja dla przyszłych mam. Jakie produkty polecacie przeciw rozstępom, lub jakie witaminy/suplementy bierzecie, co się u was sprawdziło.

Nitka24

Ja nie mam dzieci, ale też chętnie poczytałabym o takich sprawach i może coś doradziła, sporo książek przeczytałam na te tematy.

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Tak sobie myślałam jak ten dosyć obszerny temat ułożyć, gdyby miał powstać i mam propozycje:
główny temat:
Ciąża
dalej podtematy
- Od starania do poczęcia (opisywane by były problemy z zajściem , sukcesy, jak się przygotować, itp)
- Od poczęcia do narodzin (przebieg ciąży, narodziny, jaki wózek wybrać itp) - tutaj jeszcze przydał by się jakiś np podtemat o szpitalach i lekarzach polecanych i których unikać.
- Poradnik (jakieś choroby, problemy typu jak złagodzić kolkę, przewijanie, karmienie itp)
- Wychowanie (nie tylko niemowlaki, małe dzieci, ogólnie wszelkie problemy i rady z wychowaniem, również polecane żłobki, przedszkola, szkoły)
wg mnie takie posegregowanie było by dobre, bo nie było by bałaganu i każdy by mógł szybko znaleźć interesujący go temat.co o tym myślicie?

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Tak,można by było to podzielić,gdyż każdą z nas pewnie interesuje coś innego,a na pewno jest dużo pytań i odpowiedzi na tematy z ciążą,porodem,dzieckiem,itd,itp...

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Bardzo fajnie to rozplanowałaś:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Ciąża-od starania do porodu.

ROZPLANOWANE FAJNIE ALE W JAKIEJ FORMIE DZIEWCZYNY TO WIDZICIE? INTERESUJĄ WAS NOWE WĄTKI NA FORUM CZY TYPOWO FILMIKI?

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Ja jestem za wątkami o ciąży ale też za filmikiem który część rzeczy już teraz naświetli:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Filmiki zawsze są mile widziane,ale również by forum się rozwinęło i więcej było pod-tematów,każda na pewno znalazła by coś dla siebie:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Zakładałam taki post jak byłam w ciąży ("brzuszek i ja" albo http://www.ladymakeup.pl/forum/brzuszek-i-ja-t242.html).
Miał on służyć właśnie poruszanej tematyce. Póki co, możecie tam pisać o wszystkim co was interesuje. To nie miał być post o mnie i tylko o mojej ciąży. Brzuszek i ja miało oznaczać każdą panią, która chce tak o sobie powiedzieć

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Fajnie, że Wam się podoba mój pomysł

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: