Ciąża-od starania do porodu.

  • 2011-12-12, o 09:21
  • 71
  • 25 165
  • 34
  • 40

Puki co nawet nie mam takich planów.

Puki co nawet nie mam takich planów.

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Ja też

Ciekawe

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Interesujące

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Badania prenatalne są bardzo ważne podczas ciąży. Chociaż nie każda przyszła mama je wykonuje,a le na pewno warto. Ja również jestem młoda, może i nie muszę wykonywać takich badań ale po prostu chcę. A w mojej okolicy przyjmuje pani doktor Rozmus-Warcholińska, która ma świetne opinie. Ucieszyłam się jak się okazało, że ma teraz bezpłatną ofertę dla młodych kobiet z unii europejskiej. Już jestem umówiona do niej. Przyjmuje w Gyncentrum w Częstochowie. I wiem, że ona też wykonuje echo serca i dwie wresje USG.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Wiele kobiet rezygnuje z wykonania badań prenatalnych, moim zdaniem jednak takie badania są ważne w każdym wieku. 

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Najważniejsze to zadbać o solidne wsparcie ze strony ginekologa, który pomoże nam przy poprowadzeniu ciąży. Mi na przykład należytej pomocy udzielono w Gabinecie Lekarskim Sofimed usunięto reklamę w Krakowie. Tamtejszy ginekolog okazał się prawdziwym fachowcem, dzięki któremu przeszłam przez te 9 miesięcy bez szwanku!

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Mnie bardzo pomógł w staraniach o dziecko Ovarin . Brałam kilka miesięcy , wyeregulowałam gospodarkę  hormonalną i w końcu zaszał w ciąże i ja

Re: Ciąża-od starania do porodu.

Ja brałam witaminy, w sumie starałam się jeść zdrowo, i bardziej zadbać o siebie w czasie starań...no i przyjmowałam Ovarin żeby wyregulowac gospodarkę hormonalna

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: