Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

  • 2012-10-03, o 15:17
  • 130
  • 35 616
  • 90
  • 107

Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Hej

Pytanie, jak w temacie.

Ja grywam coraz częściej i czasami nawet wygrywam

Dzisiaj wysłałam zdjęcie swojego makijarzu (czyli konkurs bardzo dla nas ) na "Odkryj świat makijażu Yves Rocher".
A jak to jest z Wami? Może pochwalicie się jakimś konkursem lub wygraną

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Biorę udział w konkursach z ROSSMANA. narazie wygralam podkład Maybelline affinitone i tusz max factora

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

jak miałam konto na facebooku brałam udział we wszystkim co było, teraz gram na rossnecie i warto bo czasem coś się trafia często wygrywam konkursy makijażowe, ale tylko jak są oceniane przez jury a nie takie przez polecanie znajomym i głosowanie, w tych nie biorę udziału bo mam wrażenie że to nie jest fair...

w sumie to nie wiem ile razy już coś zdobyłam (dużo) ale biorę udział naprawdę w maaaasie konkursów i od siebie mogę powiedzieć tyle "sie gra sie ma" xD zawsze warto spróbować, nawet jak sie nie uda to nie macie nic do stracenia, a kto wie, może ktoś Was doceni? pozdrawiam i buziaki! :*

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

ja na fb ale znajduje je na profilu Konkursy na Facebooku.

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

ja o wiekszosci dowiaduję się z http://lowca-okazji.blogspot.com/

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Ja nie, troche mnie wkurzają...

Nie ma rzeczy niemożliwych

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Czasem biorę ale jest masa pozwolę sobie na określenie "tandetnych" konkursików, których celem jest zebranie określonej liczby "lubisiów". Nie zapomnę jak fejsbukowicze rzucali się na akcje typu - co 100 osoba dostanie ipada czy inne zagrywki. Ale wśród całego tego zbioru konkursów, gier od czasu pojawia się zabawa, w której biorę czynny udział. Dziś próbowałam zdobyć "kwiat" na biżurterię w szafie z niespodziankami Komandora. Trochę klikania i szczęścia. Pamiętam jak kiedyś mi przeszła koło nosa wielka paczka gum, rozdawali zapas na pół roku.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

a ja znowu wygralam na rossnecie tym razem testuję nowy balsam do ciała z nordycką maliną neutrogeny polecam rossmanna bo tam praktycznie nic nie trzeba robić, żeby wygrać a jak są jakieś bardziej skomplikowane konkursy to zawsze można je ominąć pozdrawiam! :*

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Ja też na rossnecie biore udział,ale narazie aby podkład maybelline affinitone wygralam:) jakies pol roku temu:)

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Też miałam to szczęście i coś udało mi się wygrać:)
Chociaż zabawa trwała prawie rok to się opłacało i zgarnęłam główną nagrodę.
Za udział, komentarze na babskim forum udało mi się wygrać wypad do SPA dla dwóch osób o wartości 3 tys.
Kąpiele bursztynowe, błotko, masaże ahhhh

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

o to ja na targach uroda i estetyka w łodzi ostatnio też zgarnełam pobyt w spa na mazurach dla 2 osob <3 w tym roku zapraszam wszystkich do nowootwartej hali, będzie do wygrania revitalash

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: