Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

  • 2012-10-03, o 15:17
  • 130
  • 35 612
  • 90
  • 107

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Usunieto spam

Zeby dostac sie na stronke trzeba najpierw udostepnic dane ??

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Ja w takich internetwych konkurach wygralam już kubek, plecak i gre komputerową dla chłopaka najlepsze jest to, że kazdy mówi nie, to nie dla mnie, nie mam szans i w sumie malo kto bierze udział, a co za tym idzie zwiekszają sie szanse...

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Czytałam kiedyś w czasopiśmie artykuł o pani, która ma niesamowite szczęście do wygrywania, ciągle coś wygrywa i sprzedaje, to jest Jej praca Fajnie mieć takiego farta, choć chyba po pewnym czasie człowiek się przyzwyczaja i nie sprawia mu to już takiej radości...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Ja najczęściej biorę udział w rozdaniach na blogach, to świetna rzecz, czasem zdarza mi się coś wygrać na facebooku lub na konkursach w sklepach internetowych ale o wiele częściej własnie na blogach

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Mnie rozdania niemiłosiernie wkurzają. To nie jest nic innego, jak nabijanie sobie lajków. Musisz polubić stronę rozdającego. Ok, to jeszcze byłoby zrozumiałe. Ale dodatkowo przeważnie pięć stron sklepów, z których pochodzą kosmetyki do wygrania, subskrybować na YT ze dwa kanały, do tego zostawić komentarz pod rozdaniem (najlepiej dwa: na facebooku i na blogu rozdającego). Ale ten komentarz też nie może być zwykły - to musi być epos wychwalający rozdającą/ego. Dajcie spokój. O wiele lepsze są konkursy makijażowe, albo takie, w których faktycznie trzeba się wykazać czymś więcej, niż klikaniem.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG:http://makeupbyhanexxx.blogspot.com/ORAZ FANPAGE:https://www.facebook.com/makeupbyhanex

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

W takich nie biorę udziału.. Nie mam ochoty marnować na to czasu. Jeśli jest jakieś rozdanie na blogu, który obserwuję to ok, biorę udział. Zgadzam się z tobą, że na niektórych blogach trzeba nie tylko dodać się do obserwatorów, polubić fb bloga i jeszcze 10 innych a dodatkowo blogroll, baner, notka i inne takie. Czasem biorę udział w konkursach, w których liczy się talent ale na razie udało mi się wygrać dopiero 1 raz

Ja brałam udział w wielu konkursach internetowych i już kilka razy udało mi się wygrać. Ubrania, kosmetyki, książki. Ostatnio wzięłam udział w konkursie na wycieczkę do dowolnego miejsca za 6 tysięcy złotych. Jeśli też macie ochotę, zerknijcie: http://www.mjakmama24.pl/wakacje-z-play/#playframe

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Ja czasami graj, ale wygrywałam jedynie bilety na koncerty.

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

ja nigdy nie brałam

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Biorę czasem udział w rozdaniach lub konkursach, jeśli mam pewność, że to nie jest jakaś podpucha. Przeważnie w takich, w których trzeba wykazać się inwencją i napisać jakiś ciekawy komentarz bądź przesłać swoją pracę. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: