Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

  • 2012-10-03, o 15:17
  • 130
  • 35 608
  • 90
  • 107

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

RedBlush, w konkursach scrapbookingowych oraz w takich, w których nie robi się prac konkursowych, ale trzeba np. coś wymyślać, ostatnia moja nagroda to zestaw takich stempli do kolorowania i profesjonalnych markerów za napisanie wiersza o asortymencie sklepu Kiedyś też wygrałam zestaw papierów do robienia kartek - zostałam fanem miesiąca jednej firmy, bo zgłosiłam najwięcej prac wykonanych z ich materiałów. Takie tam )

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Aha, o to fajnie!

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Odebrałam błyszczyk, wzięłam pomarańczowy (loreal, glam shine fresh) Dobrze się nakłada (ma spory aplikator) , fajnie pachnie owocowo, długo się trzyma. Na początku nie wiedziałam jaki kolor wybrać, bo się zasugerowałam reklamą, że jest kryjący, a tak naprawdę jest jak bezbarwny.

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

ja nie, ale moja znajoma miała chyba z 20 telefonów i wszystkie strony z konkursami w małym palcu

Jakieś buty narciarskie, playstation, gry, wszystko zbierała i sprzedawała na allegro. Normalnie druga praca

"Could i have been... anyone other than me..." - Dava Matthews Band

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

To ładnie. Ale musiała mieć też niezłe szczęscie żeby tyle wygrywać!

prywatny detektyw kraków- brzmi ciekawie

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Odkąd mam konto na facebooku, to nie raz gram. Z dwa, trzy razy nawet udało mi się wygrać (bilety do kina, teatru, kosmetyki, a raz nawet i aparat ) Sama raczej nie potrafiłabym wyszukać w internecie, co prawda wiem, że są specjalne strony poświęcone "konkursom z internetu" ale zazwyczaj się w nich gubię
O ostatnio był świetny konkurs z Media Markt, słyszała któraś z Was o nim? Wiadomo nikłe szanse były, że to akurat mnie wybiorą.. Ale jak tylko pomyślę 150s i bierzesz co chcesz...

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

grałam, gram i pewnie będę grać z nadzieją, że kiedyś wygram. Niestety nigdy mi się to nie udało, lecz żyje z nadzieją, że pewnego dnia otrzymam maila, że to ja jestem zwyciężczynią

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Kilka razy wygrałam na facebooku w różnych konkursach płytę, wejściówki do kina, zestaw babeczek i gadżety. Teraz się czaje na kosmetyki z konkursie na profilu Moc Włosów

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

O ostatnio był świetny konkurs z Media Markt, słyszała któraś z Was o nim? Wiadomo nikłe szanse były, że to akurat mnie wybiorą.. Ale jak tylko pomyślę 150s i bierzesz co chcesz...

Lena

taaak, towaru za +250tys wyniósł w 2,5minuty.

a do konkursów internetowych podchodzę raczej nieufnie, może dlatego wciąż bez nagród

karty plastikowe - co i jak?

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

tak, ale tylko z zaufanych źródeł

np. ibood hunt

Za co lubię węże odciągowe ?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: