Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

  • 2012-10-03, o 15:17
  • 130
  • 35 614
  • 90
  • 107

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

ja obecnie biorę udział w Mężczyźnie Marzeń organizowanym przez Nivea. Fajne nagrody, a konkurs całkiem przyjemny. No i są realne szanse na wygraną A może któraś z Was też bierze udział w tym konkursie ?

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

wyczuwam spammerską reklamę... gdzie są wasze pozostałe posty? tak, wiemy już o Mężczyźnie Marzeń

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Ja raz wzięłam udział w konkursie esemesowym i p[rzez kilka tygodni dostawałam esemesy w stylu "to ostatnia szansa na zgarniecie wygranej", szlak mnie trafiał od tego.

Kobieta zmienną jest...

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Ja w internetowe konkursy nie gram, ale takie z wafelków, chrupków itp. Wygrałam telefon i playstation 3.

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Ja nie biorę. Czy ktoś w ogóle wygrywa te konkursy?

truskawka23

Jak widzisz sporo osób wygrywa ciekawe nagrody, także po jednej nie wygranej warto się nie zniechęcac.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Nie mam zbytnio czasu na takie ogólne konkursy, ale zawsze uczestniczę w tych związanych z moim hobby i kilka razy już udało mi się wygrać fajne, wartościowe nagrody

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Nie mam zbytnio czasu na takie ogólne konkursy, ale zawsze uczestniczę w tych związanych z moim hobby i kilka razy już udało mi się wygrać fajne, wartościowe nagrody

kostka

A w jakich konkursach i co np wygrałaś ?

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Wygrałam dzisiaj błyszczyk z Loreal!!

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

No to gratki! A kolor Ci odpowiada?

Re: Bierzecie udział w konkurscach internetowych?

Błyszczyk mogę odebrać w dowolnym saloniku kolporter do czerwca, byłam dzisiaj w jednym, ale były tylko pomarańczowe, bardziej poluję na czerwony, to zobacze jutro w innym, ale gdyby nie było, to zdecydowałam, że chyba wezmę ten pomarańcz..

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: