Badajcie się!!!

  • 2011-11-03, o 20:58
  • 73
  • 23 286
  • 26
  • 43

Re: Badajcie się!!!

Hmm w sumie nie miałam gdzie o tym napisać a nie będę zaśmiecać forum kolejnymi tematami, więc zapytam tutaj; czy któraś z was miała efekt pulsującego oka? Tak jakby było sercem i biło?;/ Na początku myślałam, że drga mi powieka, ale wczoraj dotknęłam oko i tak jakby oko mi się ruszało, drgało. Od tygodnia biorę magnez, bo czytałam, że może to być spowodowane niedoborem magnezu, ale na razie nie widzę efektów. A jak chciałam zarejestrować się do okulisty to okazało się, że na ten rok już nie ma limitów. Jutro będę musiała latać po mieście i szukać jakiegoś okulisty, który przyjmuje prywatnie. Masakra, ale nie ma co się dziwić jak rząd rządzi tak jak rządzi... Płacimy składki zdrowotne a do większości lekarzy i tak musimy chodzić prywatnie, bo albo skończyły się limity, albo kolejki są kosmicznie długie i czekalibyśmy po kilka lat.

klaudusia0807

Miałam podobny problem ok pół roku temu czułam się z tym fatalnie, oko latało jak szalone niestety nic mi nie pomogło, ale przeszło na szczęście samo z miesiąc meczyłam się z tym, bałam się już nawet, że tak na zawsze mi zostanie ;/ myślę, że jest to głównie na tle nerwowym...

Re: Badajcie się!!!

Mi dziś w nocy powieka skakała. Ale to nic takiego i samo przechodzi, wiec nie ma co sie przejmować To jest własnie na tle nerwowym albo nadmiar kawy lub przemęczenie. Od tego sie nie umiera tylko to jest wkurzające, takze nie ma co sie martwić

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

pamiętajcie kobietki ! trzeba się badac!

Re: Badajcie się!!!

ja sie badam

Re: Badajcie się!!!

Ja też staram się regularnie badać :)

Re: Badajcie się!!!

również staram się regularnie badać :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Badajcie się!!!

ja juz dawno sie nie badałam i niestety wiem ze źle robie

Re: Badajcie się!!!

Mi kiedyś lekarka pseudo rodzinna nie chciałą dać skierowania na prześwietlenie czy do chirurga po urazie. Stwierdziłą, że to nic. Wkurzona wysłąłąm drugi raz mamę, bo bardzo bolałą mnie ręka, aż mi się trochę niedobrze robiło jak chodziłąm i po lekkiej wawanturze wypisałą skierowanie na pzrześwietlenie. I okazało się, że jest pęknięcie. To po prostu skandal. W takich przypadkach trzeba walczyć.  To nasze prawo do badań.

Mi też oko lubi skakać. Jednak ostatnio co jakiś drugi dzień strasznie dziobie mnie z boku serca. RAz po prawej raz po lewej. Podejrzewam, że to te upały. 

Re: Badajcie się!!!

rzeczywiście przykre

Re: Badajcie się!!!

niestety czasami trudno sie doprosic o odpowiednie badania

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: