Badajcie się!!!

  • 2011-11-03, o 20:58
  • 73
  • 23 277
  • 26
  • 43

Re: Badajcie się!!!

Moja onkolog jak do niej poszłam powiedziała cytuje: "Co wymyślasz, nic tu nie masz. Ludzie tu sa powaznie chorzy a Ty kolejke zajmujesz. Taka młoda dziewczyna powinna zobaczyc jak prawdziwe życie wyglada. Tu sa na prawde chorzy, nieuleczalnie, chodzą na chemioterapie." Na odczepnego dała skierowanie na badania i jak przyszłam do niej kolejny raz zobaczyła że jednak nie przychodze bo sobie cos wymyśliłam sama przyznała że konieczna bedzie operacja.Moim zdaniem takie zachowanie jest niedopuszczalne. Ja sobie dałam z tym rade ale przyjdzie inna młoda dziewczyna usłyszy takie słowa i wiecej do lekarza nie pójdzie a kto wie co w niej sie bedzie rozwijać.

Dokładnie. Też się nasłuchałam od lekarzy takich rzeczy ;/ Jakby młodzi nie mieli prawa chorować. Teraz wszyscy chorują iw cale to nie jest zawsze spowodowane złym trybem życia. Powietrze jest zanieczyszczone, jedzenie wyjałowione z witamin, za to napakowane chemią. I jak tu nie chorować? Lekarze czasami sprawiają wrażenie jakby łaske robili, że w ogóle przyjęli. Ja na szczęscie rok temu trafiłam na bardzo fajnego ginekologa. Bolał mnie brzuch jakby mi noże wbijano od środka i podejrzewałam jajniki. Miałam iść do niego prywatnie, praktycznie na biegu, nagły wypadek. Poszłam, wcisnęłam się w kolejke bo się zwijałam z bólu już, on mnie przebadał, nic nie znalazł, spytał czy zapłaciłam za wizytę. Powiedziałam, że nie, że w rejestracji powiedzieli, że zapłacę w gabinecie. To on mi na to, że w takim razie nie muszę płacić, że mam a darmo . A te bóle to się okazało, że od jelit były Zjadłam coś, co mi zaszkodziło...

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Badajcie się!!!

Różnie to bywa. Wiadomo każdy człowiek jest inny i różnie do tego podejdzie. Wiele sie nasłuchałam od młodych dziewczyn o takim traktowaniu. Rzeczywiście wygląda to tak jakby pozostał taki stereotyp że u młodych osób nic sie złego nie dzieje jednak coraz cześciej nawet dzieci choruja czy wręcz już rodzą sie z rakiem. To jest straszne! Dlatego tym gorzej gdy spotka Cie coś takiego a jakaś baba w gabinecie powie Ci że kolejke zajmujesz. Każdy ma do tego prawo. Profilaktyka jest bardzo wazna. Kazdy płaci składki, podatki, czy choćby opłaca prywatną wizytę i ma prawo usłyszec rzetelne informacje. Może to bedzie tylko guzek przedmiesiączkowy ale ma prawo zasięgnąć porady lekarza!
Już nie chodzi tu o mnie bo wszytsko dobrze sie skończyło i miejmy nadzieje że nigdy nie wróci ale zawsze myśle sobie wtedy ile innych młodszych lub starszych osób (wiek już nie ma znaczenia) po takich słowach da sobie spokój i wiecej nie pójdzie do lekarza lub na badania.

Re: Badajcie się!!!

Kazdy płaci składki, podatki, czy choćby opłaca prywatną wizytę i ma prawo usłyszec rzetelne informacje.

Święta racja! Szkoda, że nie każdy lekarz to respektuje ;/

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Badajcie się!!!

No niestety ;/
Ale na szczescie nie każdy taki jest i bedę powtarzać to wciaż że mimo takich przypadków nie warto sie zrażać

Re: Badajcie się!!!

Niektórzy lekarze są okropni. A najbardziej dobija mnie fakt, że zdarzają się tacy, którzy pracują w tym zawodzie "bo to tradycja rodzinna" i czasem nie podchodzą do niego poważnie, a niestety my na tym cierpimy:| A przecież każdy może zachorować i każdy ma prawo być leczony! Ciekawa jestem, czy Oni by chcieli być tak traktowani, jak traktują swoich pacjentów.

Re: Badajcie się!!!

Hmm w sumie nie miałam gdzie o tym napisać a nie będę zaśmiecać forum kolejnymi tematami, więc zapytam tutaj; czy któraś z was miała efekt pulsującego oka? Tak jakby było sercem i biło?;/ Na początku myślałam, że drga mi powieka, ale wczoraj dotknęłam oko i tak jakby oko mi się ruszało, drgało. Od tygodnia biorę magnez, bo czytałam, że może to być spowodowane niedoborem magnezu, ale na razie nie widzę efektów. A jak chciałam zarejestrować się do okulisty to okazało się, że na ten rok już nie ma limitów. Jutro będę musiała latać po mieście i szukać jakiegoś okulisty, który przyjmuje prywatnie. Masakra, ale nie ma co się dziwić jak rząd rządzi tak jak rządzi... Płacimy składki zdrowotne a do większości lekarzy i tak musimy chodzić prywatnie, bo albo skończyły się limity, albo kolejki są kosmicznie długie i czekalibyśmy po kilka lat.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Badajcie się!!!

racja na wszelkie skurcze itp najlepszy jest magnez. tylko niby bardziej wydaje ci się, że to gałka oczna a nie powieka???? może to tylko takie odczucie. kiedyś nie mogłam pozbyć się tego drgania powieki, nawet jak brałam magnez. kupiłam więc inny z maksymalną dawką i przeszło po jakimś tygodniu.

Re: Badajcie się!!!

tzn jak dotykam dolną powiekę to mam wrażenie jakby oko się ruszało, tak drga, więc w sumie nie wiem. Może rzeczywiście to powieka a mi się tylko wydaje że to gałka oczna

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Badajcie się!!!

tzn jak dotykam dolną powiekę to mam wrażenie jakby oko się ruszało, tak drga, więc w sumie nie wiem. Może rzeczywiście to powieka a mi się tylko wydaje że to gałka oczna

klaudusia0807

odczucie jest właśnie takie dziwne, ale myślę, że to kwestia niedoboru magnezu. może zmień magnez na inny i jedz więcej produktów z magnezem, powinno po jakimś czasie pomóc.

Re: Badajcie się!!!

Tylko nie przedawkuj magnezu, bo w nadmiarze szkodzi Poza tym nadmiar magnezu ma podobne skutki co niedobór (nierówne bicie serca itp.) Może to od stresu? Denerwowałaś się ostatnio? Moze też być przemęzenie, nadmierne picie kawy...

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: