Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 187
  • 57 198
  • 95
  • 130

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dieta i ćwiczenia

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

przydatne i zdrowe jedzenie i sport

Wartościowy wpis, z doświadczenia wiem, że do pięknej figury nie ma drogi na skróty, chociaż byśmy nie wiem jak tego chciały :) Można oczywiście sobie pomagać w jakimś stopniu suplementami, ale nikt ani nic za nas nie zrobi roboty. Ćwiczenia i odpowiednia dieta, sprawdzone od lat i działa w 100% przypadków :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dieta, ale tylko rozpisana przez zawodowego dietetyka z udokumentowanymi sukcesami + ćwiczenia. Innego sposobu nie ma :)

Owszem, można samodzielnie rozpisać sobie dietę, korzystając z internetu. Tylko w ten sposób można sobie zrobić krzywdę. Ja od kiedy poszłam pierwszy raz do Pani Joli z MyDietetycy (usunięto reklamę), nigdy nie zwrócę się z problemem do kogoś innego. Zrzuciłam już parę kilo i ciągle chudnę :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

najlepiej udać się do specjalisty :) i oczywiście sport- sama dieta jest ok, ale jeśli zrzucimy sporo kg to warto zadbać o to, aby skóra była w dobrej kondycji :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Przede wszystkim zmienic nawyki w jedzeniu, slodkie picie zastapic woda i jesc nawet to samo co wczesniej, ale w mniejszych i czestszych porcjach. Ruch tylko wszystko przyspieszy dodatkowo

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Ćwiczenia to nie wszystko drogie Panie. DIETA to podstawa! I ruch, nawet dużo ruchu. Kardio!