Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 101 207
  • 121
  • 157

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

wystarczy nie jeść kolacji i w ciągu miesiąca masz pewne minimum minus 5 kg i nic nie trzeba sobie odmawiać

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Trzeba pić duuuużo wody, jeść  rzeczy nieprzetworzone, najlepiej sezonowe i lokalne, do tego jednak ruch wiadomo. Nie powiem nic odkrywczego - systematyczność i troska o siebie procentują. Ja jeszcze od pół roku zrezygnowałam z jedzenia mięsa (ryby zostały) i też widzę że i to pomaga w chudnięciu. Czasem jak zależało mi na szybkim spadku wagi stosowałam też usunięto reklamę, suplementy m.in. na bazie aloesu który usprawnia działanie układu trawiennego.  Kupuję to i  sam sok aloesowy (regeneruje też i wzmacnia organizm) w  usunięto reklamę, sklep online, więc wygodnie można wszystko kupić. Mają tez fajne rzeczy z propolisem, algami, aloesem. Swoją drogą propolis tez jest bardzo zdrowy.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Jakoś nie po drodze mi było z suplementami. Wychodzę z założenia, że jak juz chudnąć to zdrowo i naturalnie. Zanim zaczęłam ćwiczyć, poddalam się oczyszczaniu z toksyn (tzw dieta sokowa), czyli 7 dni na sokach i zupach-krem. 4kg mniej i zdecydowanie lepsze samopoczucie. Ogólnie same soki są mega - pożywne i dobrze smakują, więc bez problemu te 7 dni się na nich żyje. Ja zamawialam od sportfoodsoki jakby co:)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Kluczem do sukcesu jest postawienie na zdrową i ekologiczną żywność. Tylko takim sposobem jesteśmy w stanie zapewnić sobie solidną dietę, a co najważniejsze - zdrowe odchudzanie. W moim przypadku okazało się to w zupełności możliwe wraz z produktami zakupionymi od usunięto reklamę . Makarony, płatki o otręby były podstawowymi elementami mojej diety.

powinno się przede wszystkim dobrać dietę do siebie i powoli wprowadzać sport, to sprawa bardzo indywidualna

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

pójść do dietetyka i na siłownię. Tak w skrócie 

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zmniejszyć ilość jedzonych słodyczy i produktów tłustych, zmniejszyć wielkość porcji, nie podjadać, czyli zachowywać odstępy miedzy posiłkami, nie jeść późno. Do diety dodać owoce, warzywa i wodę.

Dziewczyny, piszecie sporo ciekawych propozycji...od jutra biorę się za siebie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Podstawa to dieta, trzeba też zwiększyć aktywność fizyczną. Moim zdaniem w sprawach odżywiania najlepiej skontaktować się z dietetykiem, który zajmuje się takimi sprawami zawodowo. Odnośnie kosmetyków, to ja stosuję od jakiegoś czasu serum wyszczuplające z eveline, skóra po nim jest bardziej napięta.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zdrowa dieta to podstawa, trzeba też ćwiczyć. Moim zdaniem problem polega na tym, że nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że jest to proces długotrwały.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: