Pryszcze i trądzik - pomocy!

• 2017-10-16, o 22:40
  • 4
  • 298
  • 6
  • 4

Pryszcze i trądzik - pomocy!

Witam was serdecznie to mój pierwszy post także proszę o wyrozumiałość, ostatnio mam wielki problem z trądzikiem i pryszczami wiecie dorastanie itp. Próbował już wszystkiego: maść z witaminą A, olejek herbaciany i nic. Ostatnio natrafiłam na to usunięto reklamę może miała to któraś z was ? Jakie macie opinie o tym ? Warto?

Z góry bardzo dziękuje za poświęcony czas, Pozdrawiam 

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Nie wiem co uzywasz, bo usuneli Ci nazwe, ale skoro masz problem z tradzikiem to napewno i z tlusta cera. Tlusta cere trzeba dokladnie oczyszczac i starac sie matowic, mozesz tez w ciagu dnia uzywac bibulek matujacych, ktore nie uszkadzaja makijazu. Do mycia twarzy, zarowno rano jak i wieczorem polecam paste weglowa carbo detox, znajdziesz ja wsrod produktow bielendy. Dzieki tej pascienie tylko dobrze oczyscisz cere i ja zmatowisz, ale tez wzmocnisz i odzywisz naskorek, pozbedziesz sie martwego i twoja cera bedzie wygladala zdrowiej i promienniej. Za dnia lub nawet pod makijaz uzywaj kremow matujaco nawilzajacych. 

używam masci punktowo typu bezacne itp jednak bardzo wysuszają cere... stosuję maske silver detox z bielendy, bo jest z weglem i cynkiem więc tez ma fajne działanie

Niema co wydawać pieniędzy na kosmetyki które tylko mogą pogorszy stan. Najlepiej wybierz się do dermatologa doleci poradzi. A jak jesteś zabiegana. To polecam kupić w aptece Skinoren żel, i żel do mycia zamiast mydła i powidła Iwostin. 

Odkąd przerzuciłam się na szare mydło to nie mam praktycznie problemów z trądzikiem. Żadne peelingi mi nie pomagały, tylko wysuszały skórę i to tak, że nawilżający nie pomaał.