Pryszcze i trądzik - pomocy!

  • 2017-10-16, o 22:40
  • 48
  • 11 483
  • 37
  • 38

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Odstaw wszystkie drogeryjne kosmetyki i zmień na naturalne, mniej chemii i toksyn, to powinno się poprawić. U mnie tak było :)

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

postaw na oczyszczenie. Ja ci mogę polecić taki peeling-paste z Eveline: insta skin care. Świetnie oczyszcza skórę i zwężą pory. No i kosztuje tylko dyszkę :)

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

kwasy i nawilżanie cery 

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Tabletki Normatabs dają radę. Stosuję je od miesiąca i widzę różnicę.

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

a co one mają w sumie w składzie? moja mama ma dość spory problem z naczynkami..

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Też stosuję Normatabs. Jakos nie miałam zaufania do takich tabletek na początku, potem jednak poczytałam sobie opinie i postanowiłam spróbować. Działanie tabletek opiera sie na dostarczeniu organizmowi skladników tak aby sam był w stanie walczyć z niedoskonałościami. Wiadomo, ze najlepiej byłoby dostarczać takie składniki z dieta, ale nie zawsze jest to takie proste, szczególnie jeśli ma się nienormowany dzień pracy. Sama raczej nie miałabym możliwosci dostarczania sobie dziennie tych 5 porcji warzyw oraz owoców. Normatabs ma w sobie cynk, witaminę B6, selen i w sumie wiele innych witamin oraz mikroelementów, ktore regulują stan skóry. Pierwsze efekty widziałam tak mniej więcej po 2 miesiącach zażywania, tak wiec opcja dla cierpliwych. Pryszcze nadal mam, ale nie są tak duże oraz bolace, szybciej znikają. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Czytałam, że ktoś polecił mycie mydłem... jejku nie róbcie tego dziewczyny, przecież tylko przesuszycie buzię tym samym wywołując większy łojotok. Jeśli chodzi o preparaty na trądzik to jak dla mnie najlepiej sprawdza się acnederm. Krem na bazie kwasu azelainowego. Pozbyłam się dzięki niemu trądziki i pozostałości po nim w postaci przebarwień, wypróbujcie same

 

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

U mnie osobiście żadne tabletki się nie sprawdziły, zwyczajnie nie polecam... Jedynie sprawdza się u mnie acnederm na krostki i przebarwienia. Tylko należy wiedzieć że wymaga regualrnego smarowania dwa razy dziennie aby osiągnąć oczekiwany efekt. kupisz go w aptece za ok 20zł 

 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Olejek z drzewa herbacianego pomaga.

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Olejek z drzewa herbacianego pomaga.

2021-12-21 23:57:50 autor mp84

 

a jak go stosować?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: