Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

  • 2017-04-21, o 11:09
  • 26
  • 9 008
  • 25
  • 6

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Dbam o siebie od wewnątrz i na zewnątrz. :) W święta chętnie skuszę się na dodatkowy kawałek pysznej, słodkiej babki, ale zaczynając "detoks", chętniej sięgam po chrupiące jabłka i mięciutkie banany lub świeżego ogórka, którego lubię używać również na skórę twarzy - jest po nim niesamowicie gładka :) Zwłaszcza w okresie detoksu czuję potrzebę zwiększenia mojej dziennej dawki wody, by mój organizm był odpowiednio nawodniony, a to przy okazji pomaga w nawilżeniu mojej skóry. Czasem dodaję kilka plasterków cytryny i listki mięty, by urozmaicić smak oraz by po prostu oczyścić organizm. Szklanka wody o poranku to mój punkt obowiązkowy. Często sięgam po ziołowe herbatki i oczywiście moją ulubioną, zieloną herbatę. Niemniej ważne jest dla mnie utrzymanie mojej cery w porządku - peeling-maska z płatków owsianych z dodatkiem miodu i cytryny stał się moim hitem, gdyż moja skóra po każdym "zabiegu" odzyskuje blask i staje się przyjemnie miękka. Nie zapominam o złuszczaniu i nawilżaniu całego ciała. W tym celu zapraszam do mojej łazienki peelingi cukrowe oraz naturalne balsamy i kremy. Chętnie sięgam po olejki, zazwyczaj robię mieszankę, która umila moją pielęgację. Dla mnie poświąteczny detoks to również przygotowanie skóry na coraz więcej słonecznych dni, dlatego staram się być sumienna w moich planach, bo widok jędrnego ciała i gładkiej, promiennej buzi to wszystko, czego potrzebuję. :)

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Mój poświąteczny detoks polega w dużej mierze na odciążeniu żołądka. W każdym posiłku umieszczam przynajmniej jedno warzywo lub owoc, piję koktajle na bazie selera naciowego, szpinaku i jarmużu, które świetnie wpływają na wygląd skóry. Poranną kawę zastąpiłam ciepłą wodą z sokiem z cytryny i imbirem. Po takim kopniaku energetycznym kofeina nie potrzebna

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Detoks dla skory? Właściwa pielęgnacja+nawodnienie, minimum 2-3l czystej wody. Nie ma lepszego sposobu moim zdaniem. W takim okresie stawiam na głębokie oczyszczenie oraz maksymalne nawilżenie i regeneracje. Uwielbiam wszelakiego rodzaju maski i to uczucie po ich usunięciu. Do tego lubię zafundować swojej skórze minimum makijażu. A jeśli juz to zakrywam cienie pod oczami, wytuszowuje rzęsy oraz delikatnie podkreślam brwi. W okresie świątecznym wariacji makijazowych nie brakuje, wiec po daje swojej skórze odpocząć i pooddychać

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Po-świąteczny detoks.. trudny temat.Warto zdefiniować czym są dla mnie święta – to pewnego rodzaju paradoks, gdzie z jednej strony jest tradycja, uroczyste rodzinne śniadanie, okraszone toną lukru i uśmiechu, dni pełne obżarstwa i bez-dietowej laby, a z drugiej strony jest bieganie po sklepach, stanie w kilometrowych kolejkach przy kasach, są zirytowani, "warczący" na innych, ludzie w komunikacji miejskiej czy ukradkowe obgadywanie przy stole - o myciu okien na wyścigi („no bo sąsiadka już przecież umyła!”) – nawet nie wspomnę.Więc w moim przypadku po tych dniach (miłych, ale zarazem cięższych niż inne) przydaje się detoks nie tylko ciała, ale przede wszystkim ducha! Zaczynam od połączenia czegoś dla duszy z czymś dla ciała. Biorę ulubiony strój i maszeruje na siłownię, gdzie przez dwie godziny ze słuchawkami na uszach, w samotności, daje sobie duży wycisk. Ilość wylanego potu jest wprost proporcjonalna do pojawiającego się na twarzy uśmiechu! (doh) Potem prysznic, pyszny szejk i pół godzinki w saunie. Uff! Po powrocie do domu robię sobie urodowy wieczór – ulubiona maseczka (domowa z  musztardy jest moim hitem!), malowanie paznokci każdy w innym kolorze czy długa kąpiel w wannie pełnej piany.. czemu nie? Potem lampka wina i fajna książka – wyciszenie i odprężenie po takich dniach przydadzą się każdemu! Jasne, możemy kombinować z koktajlami oczyszczającymi, zdrowotnymi głodówkami.. ale po co?! Nie popadajajmy w paranoję - żyjmy tak jak dotychczas, dwa-trzy dni rozpusty raz na jakiś czas jeszcze nikomu nie zaszkodziły(mm)

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Nadszedł moment ogłoszenia wyników konkursu :-)

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i wyczerpujące odpowiedzi.

Zestaw maseczek zdobywa Iskiereczka21.

Gratulujemy! 

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

jupiii :D napisałam mejla wczoraj(f)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: