Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

  • 2017-04-21, o 11:09
  • 26
  • 9 005
  • 25
  • 6

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Mój świąteczny detoks sprawia, ze mam więcej energii, a moja cera promienieje! 1) woda to podstawa - co rano przemywam twarz woda gazowana oraz obowiazkowo zabieram ze sobą buletke na zajęcia aby uzueplniac płyny podczas dnia 2) bardzo lubię zastępować niezdrowe posiłki wieloowocowymi koktajlami, których składniki idealnie wpływają na nasza skore 3) podczas wieczornej pielęgnacji robię własnoręczne peelingi między innymi z kawy, miodu czy skórki pomarańczy. Polecam

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Po pierwsze   oczyszczam swój organizm-piję dwa litry wody mineralnej codziennie oraz piję po szklance naparu z ziół: skrzyp, pokrzywa, hibiskus, morwa biała, czystek, mniszek lekarski, czarny bez. Jem jak najwięcej produktów bogatych w witaminę A : marchew, morele, melony, paprykę. Ponadto rezygnuję z gorących kąpieli, alkoholu i kawy.

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Po-świateczny detoks to tylko i wyłącznie z własnej roboty, domowym spa. Odprężenie sie oraz wyciszenie pomaga w regeneracji naszych sił. Zadbanie o swoje ciało pozwala nam w odnowie umysłu. Detoks nie zawsze znaczy wyczyszczenie samego ciała,  ale powinno także wyczyścic umysł. W związku z tym, jeden dzień domowego spa, gdzie zadbamy o wygląd naszej skóry oraz cery, spowoduje, że bedziemy jaśniej i trzeźwiej myśleć o sprawach codziennych. Nie ważne co bedziemy robić w naszym domowym spa- czy bedzie to sama maseczka, czy kąpiel przy świecach, ale ważne jest to by ten czas był tylko dla nas.

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Moim sposobem na po-świąteczny detoks jest przede wszystkim aloes w każdej postaci! Nakładany na twarz, rzęsy, włosy, ciało - po nałożeniu czuje się jak nowonarodzona bo bardzo odświeża. Jestem od niego na tyle uzależniona, że oprócz kosmetyków z aloesem, mam rownież  pół pokoju zapełnione tymi roślinkami.  Wieczorem natomiast lubię nałożyć na siebie czarną maskę, która jest mocno oczyszczająca. Po takim detoksie mogę iść spokojnie spać... :) 

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Mój dzień zaczynam od wypicia wody z cytryną i imbirem która dodaje mi energii i dostarcza wit c . Następnie biorę prysznic i peelinguje całe ciało cudownym produktem o zapachu arbuza który uwielbiam . Smaruje ciało olejkiem by je nawilżyć , twarz rownież peelinguje a następnie nakładam maskę która stosowała od lat moja babcia żółtko cytryna i miód ładnie nawilża rozświetla Polecam . Przyznam że bardzo zaciekawiły mnie wasze maski słyszałam o nich wiele dobrego od koleżanek .

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Należy zjadać codziennie minimum 400 g warzyw i owoców, które zawierają wodę, węglowodany, a także witaminy, składniki mineralne i cenny błonnik. Świeże soki owocowe i warzywne mają dużą aktywność detoksykacyjną. Poza tym, te produkty mogą z powodzeniem zastąpić słodkie przegryzki.Do tego duzo aktywności fizycznej oczywiście ;)

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Mój sposób na po-świąteczny detoks jest niesłychanie przyjemny, bo uwielbiam dbać o siebie, czy to o stan ducha, czy ciała. Te Święta były wyjątkowo zabiegane, ponieważ zbiegły się z Chrztem-suto zastawiony stół, trunki różnego rodzaju i wielogodzinny makijaż to nie są komfortowe warunki dla skóry. Dlatego moim sprawdzonym sposobem jest 'wolny dzień w domowym SPA'. Dokładny demakijaż olejkami i płynem dwufazowym, aby zmyć pozostałości po długotrwałym podkładzie, tuszu i eyelinerze. Potem sen, bo wypoczęty organizm to podstawa. Rano zrobiłam dokładny peeling twarzy i ust i nałożyłam maseczkę z mojej ulubionej szarej glinki, która działa cuda dla zmęczonej skóry. Zadbałam nie tylko o twarz, ale również o cały organizm pijąc dużo wody, warzywny sok, stroniąc od kawy i zrobiłam sobie zdrową zmiksowaną zupę ze szparagów. Dodam, że nie ma nic lepszego niż godzinka ćwiczeń przed snem, by zmęczyć organizm i mieć spokojny sen. Polecam spróbować samej taki mini, jednodniowy detoks :)

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Poświąteczny detoks zaczynam od picia większej ilości wody, która przyśpiesza wypłukiwanie toksyn z organizmu. Czasem dodaję do wody cytrynę, która odkwasza organizm. Ograniczam węglowodany a spożywam za to dużo warzyw, soków i błonnika w postaci chleba pełnoziarnistego i płatków owsianych. Nie zapominam również o ruchu, spacerach. Dieta ma duży wpływ na naszą skórę i samopoczucie a lepsze samopoczucie=lepszy wygląd :D

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Mój sposób to codzienne ćwiczenia na orbitreku dla poprawy kondycji i spalenia nagromadzonej tkanki tłuszczowej. :) Do tego rytuał codziennego parzenia yerba mate razem z mężem. Staram się zdrowo odżywiać i jeść dużo warzyw i owoców. :) A do tego świeże soki domowej roboty i wiem , że szybko wrócę do formy sprzed świąt. :)

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Kochane.. każda z nas ma swój idealny sposób na poświąteczny detoks, ale moim zdaniem najważniejszy jest odpoczynek, po świętach wcale nie wracamy wypoczęte, wręcz przeciwnie to intensywny czasu podczas którego chcemy spotkać się z bliskimi. Do snu dołączam idealną maskę na noc i oczywiście dużo witaminki C. A z rana? Szklanka cieplutkiej wody z miodem i cytrynka-detoks murowany :) A dla najbardziej wytrwałych polecam serie ćwiczeń (chociaż po świętach może być z tym ciężko) Pozdrawiam i śle buziaczki
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: