Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

  • 2017-04-21, o 11:09
  • 26
  • 9 007
  • 25
  • 6

Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Święta, święta i po świętach... W dzisiejszym konkursie do zgarnięcia oczyszczający zestaw maseczek. Co zrobić by trafił właśnie do Ciebie? 

1. Opisz nam, jaki jest Twój sposób na po-świąteczny detoks.
2. Zabawa potrwa do 23.04.2017 godz. 23.59
3. Wpisy zamieszczajcie tylko w tym wątku. 
Komisja Ladymakeup (www.ladymakeup.pl) wybierze jedno zwycięskie zgłoszenie. 

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Moim sposobem jest picie codziennie rano szklanki wody z cytryną, bardzo poprawia wygląd skóry. Dodatkowo codziennie wieczorem dokładnie oczyszczam skórę naturalnymi kosmetykami, pamiętam również o peelingu- mój ulubiony to ten ze świeżo zmielonej kawy! Pięknie pachnie, a efekt widać po pierwszym zastosowaniu!

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Po świątecznych szalewństwach ciężko dojść do siebie.. :D Co mi pomaga? Sprawdzona woda z cytryną z rana, dużo warzyw i owoców w różnych postaciach, a także rower <3 Natomiast moja buzia po świętach potrzebuje porządnego oczyszczenia, więc peelengi i maski są na porządku dziennym. 

Organizm czuję, że już ma się lepiej, nie jestem senna i osłupiała, ale skóra ma większy problem, więc szukam jakiegoś kosmetyku cud, który da radę! :D

 

MadzikG

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Mój detoks to więcej wody, więcej ruchu i więcej owoców. A do codziennej pielęgnacji dodaję więcej peelinów i nawilżenia ;) 

 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Mój sposób na detoks jest dość prosty ;) wszystko zaczynam od wieczornego peelingu, rano po przebudzeniu myje twarz naturalnym mydłem i przegotowana woda. A w ciągu dnia przemywam ja woda różana, jeśli akurat jej nie posiada świetnie nadaje się do tego rumianek ;) oczywiście codzienne picie wody z cytryna, która świetnie działa na naszą skórę ;)

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Co roku obiecuję sobie, że:

- nie najem się na święta,

- będę aktywna,

- nie będę siedzieć cały dzień przy stole,

- po świętach będę wypoczęta, lekka i szczupła.

 

A finalnie zajadam babciny mazurek, zagryzając białą kiełbasą i śledziem w cebulce. Przez cały dzień. W tym roku było identycznie, co zaowocowało moją ociężałością, zniechęceniem do życia, utratą energii i ogólnie pojętym przeżarciem. Dałam radę. :D

 

Mój detoks jeszcze trwa. Dzień rozpoczynam od szklanki wody z cytryną i imbirem, by podkręcić metabolizm, aby kalorie z mazurka jakoś się ulotniły. Do tego zjadam lekkie śniadania - głównie kaszę jaglaną lub pospolita (ale pyszną) owsiankę. Ruszam się. Wytargłam z piwnicy rower i zamieniłam cztery kółka na dwa. Do pracy jeżdżę od paru dni rowerem i jakoś mi nie przeszkadza, że wiosna stała się jesienią. Wczoraj ugotowałam sobie na obiad zupę jarzynową, dziś rybę pieczoną w folii. Postanowiłam tez nie dać się cellulitowi i od dwóch dni walczę z bańkami chińskimi i olejkiem z pomarańczy (najlepszy na pomarańczową skórkę) oraz stosuję peelingi z fusów kawy. Detoks trwa i szczerze? Dobrze mi z nim. Za rok będę mądrzejsza. :) 

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Mój poświąteczny detoks? Dłuuuugie spacery - spalają wszystkie zbędne kalorie. Mnóstwo uśmiechu - nasza twarz promieniuje wtedy, jak po cudownej maseczce. Dużo przytulasów - poprawiają krążenie krwi, skóra jest promiennie zdrowa!! :) Oczywiście pamiętam też o codziennej, niezbędnej dawce wody, która działa cuda, o piciu herbatki z czystka, która oczyszcza z toksyn i o dużej ilości warzyw i owoców, które mają mnóstwo witamin. Cudowny detoks :):):)

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Moim sposobem jest, jednodniowy  detoks od pełnego makijażu. W ten dzień w szczególności staram się dbać o stan twarzy. W tym celu stosuję maseczkę błotną z Morza Czarnego która doskonale oczyszcza twarz,następnie przechodzę do etapu nawilżenia twarzy w końcu to najważniejsze! Nawilżenie twarzy zaczynam od użycia maseczki w płacie, która cudownie nawilża moją twarz, następnie nakładam lekki krem nawilżający. Następnego dnia pielęgnacja już codzienna, czyli mycie twarzy rano i wieczorem szczoteczką do twarzy oraz lekkim żelem myjącym i nawilżającym, oraz krem nawilżający. Cera po takim detoksie

jest promienna i aksamitna, a makijaż wyglada jeszcze lepiej niż zwykle! 

 

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Rozumiem, że skoro mówimy o poświątecznym detoksie to przede wszystkim tyczy się to jedzenia:-D Przyznam szczesze że nie zajadałam się nie wiadomo ile łakociami, ale owszem, kilka kawałków ciast udało mi się wsunąć:-) I jak się później tych grzeszków wyzbyć? W moim przypadku stawiam przede wszystkim na bieganie, po mału robi się ciepło więc po długiej przerwie wracam do tego, szklanka wody przed posiłkiem również pomaga ograniczyć ilość spożywanego jedzenia:) Jak wiadomo niektórzy mają tendencję do powitania na twarzy nieprzyjaciół, po przyjęciu nawet malej ilości cukru. Aby temu zapobiec staram się znaleźć odrobinę czasu dla siebie i skupić się na pielęgnacji. Teraz, tuż po świętach obowiązkowe są maseczki, dzięki którym mam pewność, że nic strasznego nie wyskoczy mi nagle na buzi, a z małymi problemami mogę skutecznie walczyć:)

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

Moim sposobem jest picie zielonej herbatki  (clap) oraz picie dużej ilości wody 1,5l dziennie z sokiem z aloesu lub cytrynką i imbirem.  Wieczorem obowiązkowo gorąca herbata z miodem i relaksująca muzyczka potem gorąca kąpiel z oliwką :P coś dla zmysłów.  Raz w tygodniu dzień spa wtedy nakładam na siebie różne drogeryjne cuda i nie tylko.

Marzena

Re: Wygraj maski L'Oreal Czysta Glinka! :-)

staram się stosować właściwą dietę, by organizm nie uzbierał sobie szkodliwe substancje i nie musiałem usunąć toksyny. Tak samo uprawiam sport, staram się spać i brać witaminy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: