odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 726
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

Nie. U mnie oliwka new nails uleczyła skórki, a odżywka paznokcie. Jeśli masz pytania to śmiało pisz

Re: odżywka do paznokci

Swego czasu stosowałam regenerum i faktycznie były efekty, ale po pewnym czasie przeniosłam się na zwykła oliwkę do skórek i paznokci. I na razie nie narzekam. Więc regenerum jest niezłe na początek, żeby porządnie doprowadzić paznokcie do porządku, a potem oliwka i systematyczność i nie ma problemu.

Carpe diem.

Re: odżywka do paznokci

Ja zdecydowanie polecam odżywkę Eveline 8in1

obsługa muzyczna imprez - polecam serdecznie

Re: odżywka do paznokci

U nas w gabinecie używają odżywek z serii Sally Hansen. Z tego co się orientuję to klientki sobie bardzo chwalą tą markę kosmetyków. Ja nie wiem bo jako facet nie maluję

Co lepiej wybrać? meble drewniane czy może metalowe?

Re: odżywka do paznokci

Boridi - a może napiszesz coś więcej na jej temat? Bo opinie w sieci są bardzo skrajne...

Re: odżywka do paznokci

Też słyszałam różne opinie na temat odżywki Eveline 8in1, jednak nie stosowałam. Dlatego nie ukrywam, że też dowiedziałabym się opinii kogoś kto stosował, bo może działa lepiej niż te, które stosuję aktualnie.

Carpe diem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

U mnie 8 w 1 zrobiła masakre na paznokciach. Ładnie wyglądały tylko jak odżywka była na nich,a po zmyciu okropnie wysuszone, słabe i nadwrażliwe, szybko się łamały. Strasznie ciężko było usunąc jej 3 warstwy jakimkolwiek zmywaczem

A co polecacie na rozdwajające się i miękkie pazurki ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: odżywka do paznokci

Mila - oliwka new nails, a może nawet do tego odżywka tej samej firmy - paznokcie powinny wyglądać lepiej po kilku tygodniach, nie ma mowy o rozdwajaniu. Stosuję to już bardzo długo - nie ma efektów ubocznych.

Re: odżywka do paznokci

A gdzie mogłabym ją dostac ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: odżywka do paznokci

Tutaj - http://sklep.new-nails.com/ Kosztuje 10 zł. W żadnej drogerii/marketach jeszcze ich kosmetyków nie widziałam. Zawsze zamawiam z sieci.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: