odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 575
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

O tej glince też słyszałam - podobno fajna sprawa. Też muszę spróbować

Re: odżywka do paznokci

Ja swoje wyhodowałam na Nail Teku, stosowałam jako bazę pod lakier. Później zamieniłam na Eveline 8w1 i tak zostało do dzisiaj. Przyczyna? Głównie koszt i dostępność. Z obu jestem zadowolona Obecnie nie mogę narzekać na paznokcie, są długie i twarde jednak wiem, że jest to również za sprawą odpowiedniej diety i suplementacji.
A i raz w tygodniu funduję paznokciom mini spa- cytryna, olejek rycynowy i odżywka \'Lovely, Serum wzmacniające z wapniem i wit. C\'.

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: odżywka do paznokci

Widzę, że każda z was ma własne, wypracowane metody - i tak powinno być
Z tego co jednak zauważyłam czytam - różne odżywki, mają różny wpływ, na różne osoby i chyba nie ma rozwiązań idealnych. Ale ja to ujęłam

Re: odżywka do paznokci

Są takie specjalne lakiery

dzierżawa kserokopiarek dla ciebie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

Jakie specjalne lakiery? Przecież piszemy o odżywkach. Korzystasz z jakiejkolwiek?

Re: odżywka do paznokci

Jakie lakiery, jakie odzywki? Dziewcze przyszlo sobie tylko pospamowac

Re: odżywka do paznokci

Gorąco polecam odżywkę nail hardner z firmy Silcare. Nakładamy ją jak lakier kilka dni z rzędu (bez zmywania), po 3,4 dniach zmywamy i od początku to samo. Moje paznokcie odczuły różnicę już po dwoch tygodniach.

Re: odżywka do paznokci

Ja nie lubię tych odżywek w "lakierach". W ogóle rzadko stosuję odżywki. Kupiłam raz taki jakby olejek do smarowania w aptece regenerum czy coś takiego ale nie zauważyłam po nim jakiejś szalonej poprawy poza tym że skórki ładnie wyglądały bo były dobrze zmiękczone.

Re: odżywka do paznokci

ja również mam problem z paznokciami, strasznie mi się rozdwajają. Na pewno skorzystam z waszych sugestii.

Chcesz mieć gładką cerę? Kup kosmetyki Lierac.

Re: odżywka do paznokci

Czy jeszcze któraś z Was, poza Natalie, stosowała regenerum? Jestem ciekawa i mam ochotę sobie kupić, na wizażu ma niezłe opinie, a mam problem nie tylko ze słabymi paznokciami, ale i brzydkimi skórkami (cóż, wiele lat wycinania cążkami...). Chętnie poczytam Wasze opinie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: