manicure hybrydowy

  • 2011-06-27, o 10:45
  • 123
  • 59 763
  • 57
  • 81

zastanawiałam się nad hybrydami, ale koleżanka mi odradziła, jej odropnie zniszczyły pazokcie, więc wole pozostać przy normalnych lakierach ;p ja też lubię często zmieniać kolor, więc to raczej nie dla mnie

Re: manicure hybrydowy

U mnie hybryda trzyma też ok. 2-3 tygodnie. Pewnie by wytrzymała dłuzej, ale z odrostami paznkcie nie wyglądają estetycznie i trzeba sciągać.

Paznokcie wyglądaja naturalnie, nie ma odprysków jak przy lakierach.

Re: manicure hybrydowy

zastanawiałam się nad hybrydami, ale koleżanka mi odradziła, jej odropnie zniszczyły pazokcie, więc wole pozostać przy normalnych lakierach ;p ja też lubię często zmieniać kolor, więc to raczej nie dla mnie
2015-07-09 20:22:06 autor Maffinka

 

Tez kilka razy miałam okazję zobaczyć zniszczone paznokcie po hybrydach i nie wygląda to zbyt fajnie..

Re: manicure hybrydowy

Rok temu miałam hybrydę przez prawie 3 miesiace i nie zauważyłam jakiejś drastycznej zmiany.

Może to zależy od wykonania, a moze takie mam paznokcie.

Re: manicure hybrydowy

Możliwe.. pewnie wszystko zależy od różnych czynników :)

Re: manicure hybrydowy

jeszcze nigdy nie miałam ale napewno wypróbuje

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: manicure hybrydowy

nigdy nie miałam hybryd i ich nie zorbie, ponieważ lubie często zmieniać lakier, a pozatym moje paznokcie są wystarczająco grube i mocne. :)

Re: manicure hybrydowy

Od dłuższego czasu mam ochotę na hybrydy. Nie musialabym co drugi dzień malowac paznokci

Re: manicure hybrydowy

Hybrydy to świetna sprawa i są uzależniające :D wygoda jest ogromna, można wszystko robić a paznokcie są wciąż jak świeżo pomalowane, ładne i błyszczące, uwielbiam ten efekt :) co do opinii,że niszczy paznokcie to się nie zgodzę - jak dobrze się ściągnie hybrydę to nei niszczy ona płytki paznokcia. Ja robię sobie i znajomym - wszystkie jesteśmy zakochane :D używam lakierów hybrydowych z neonail i polecam gorąco :)

Re: manicure hybrydowy

miałam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: