manicure hybrydowy

  • 2011-06-27, o 10:45
  • 123
  • 59 760
  • 57
  • 81

Re: manicure hybrydowy

A w jakim stanie macie paznokcie po hybrydach? Dziewczyny pisały, że to im niszczy paznokcie. U mnie tego nie było, przy czym ja cały czas stosuję odżywkę. Jak to wyglądało u was?

Re: manicure hybrydowy

A ja nie polecam, bardzo szybko odrastały mi paznokcie. Już po pierwszym tygodniu miałam odrosty jak co najmniej po 3... To było mocno wkurzające, bo paznokcie nie wyglądały estetycznie i ładnie;/

Re: manicure hybrydowy

U mnie dopiero mniej więcej po 2 miesiącach odrosty były takie, że po prostu miałam działać z paznokciami od nowa. Ale w momencie kiedy częstotliwość napraw na jest tak mała, to ja się na to piszę. Przy klasycznym manicure, paznokcie musiałam poprawiać nawet codziennie ;/

A mnie się hybryda trzyma doskonale i nie wyobrażam sobie już malowania paznokci zwykłym lakierem :D
ANNA ROSZKOWSKA

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Dla mnie tez nie, bo ja się nie nadaję do hybryd. Za bardzo lubie sama bawic sie paznokciami, choć przyznam, ze czasem mi sie zdarzy udać sie na hybrydy do kosmetyczki. Ale to raczej na jakieś większe okazje, typu wesela.

Re: manicure hybrydowy

czasami zastanawiam się nad hybrydami, ale jednak mam wątpliwości ;p bo posiadam dużo lakierów, z reguły lakier wytrzymuje mi 5-6 dni, nie odpryskuje ewentualnie ściera się na końcach i wgl lubię malować paznokcie ;p więc nie wiem czy warto je robić.. Tym bardziej, że szybko mi rosną i zaraz byłoby u mnie widać odrost. ;p może kiedyś się skuszę i raz wypróbuje 

Re: manicure hybrydowy

Ja jestem zakochana w hybrydach i wiem, że już nigdy nie wróce do normalnych lakierów-ba! mam tylko jeden w swojej kolekcji a hybryd ponad 20 :) Ich jedyną wadą jest to, że trzeba im poświecic troszke czasu no i płytka po czasie potrzebuje odpoczynku od nich. Mimo to uwielbiam je robić, warto poświęcic im czasami 2 godziny a mieć spokój na dwa-trzy tygodnie :) Szczerze polecam!

Re: manicure hybrydowy

Od ponad pół roku na moich paznokciach goszczą tylko hybrydy. Zwykłe lakiery na moich słabych paznokciach potrafiły wytrzymać 3 w porywach do 5 dni. Często nieestetycznie odpryskiwały i łamały się. Z hybrydami nic takiego się nie dzieje i manicure spokojnie wytrzymuje u mnie 3 tygodnie. Jedynym minusem po tym czasie jest odrost, jednak moje paznokcie nie rosną bardzo szybko, więc da się przeżyć. Przy hybrydach udało mi się w końcu zapuścić pazurki, co kiedyś było niemożliwe. Moją miłością zaraziłam nie tylko mamę ale i koleżanki. Nie wrócę do zwykłych lakierów :)

Re: manicure hybrydowy

Moja mama od roku robi hybrydy i mówi że to najlepsza rzecz ... paznokcie utrzymują się u niej 3 czasem 4 tygodnie (ale wtedy juz widać bardzo duże odrosty). Ja sama jednak nie wytrzymuje długo mając jeden kolor na paznokciach.. dłużej niż 3-4 dni to moja granicą, wiec hybrydy to nic dla mnie :)

Re: manicure hybrydowy

Uwielbiam hybrydy ;) Jest to metoda najlepsza moim zdaniem jestem typem leniwca a zwykły lakier bardzo szybko odpryskuje mi z paznokci niestety ;/ a żele bardzo niszczą płytke paznokcia... Dlatego ja zostałam przy hybrydach dlatego że są wytrzymałe ja zazwyczaj je trzymam 2-3 tygodnie, bardzo łatwo jest przy ściąganiu a przede wszystkim nasza płytka po ich ściągnięciu jest w stanie nienaurszonym ;) Ja jak najbardziej polecam ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: