manicure hybrydowy

  • 2011-06-27, o 10:45
  • 123
  • 59 759
  • 57
  • 81

Re: manicure hybrydowy

Mi właśnie taki typ manicure najbardziej odpowiada. Zawsze sobie taki robię.

http://kosmetyczkabielsko.pl/

Re: manicure hybrydowy

Nie dla mnie,bo lubię często zmieniać kolor.
Ale na pewno,jest to fajna alternatywa dla normalnego lakieru.

"Bądź dobry, ponieważ każdy, kogo spotykasz, toczy jakąś ciężką walkę."

Re: manicure hybrydowy

Dla mnie również nie jest to odpowiednie bo średnio co 2-3 dni, jeżeli mam czas i chęci to zmieniam kolor. W zależności od nastroju:) ale opinie na ten temat krążą bardzo przychylne

implanty stomatologiczne - najsolidniejsze i najpewniejsze implanty stomatologiczne!

Re: manicure hybrydowy

2-3 dni? To chyba masz dużo czasu. Takiego "normalnego" malowania nie miałam od dawna.
Teraz hybrydy, wcześniej żele. Zawsze zależało mi na trwałości. Człowiekowi na wszystko brakuje czasu

Re: manicure hybrydowy

Ile wynosi koszt takiego manicura?? Jak on dokładnie wygląda, dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

Re: manicure hybrydowy

Pytaj w swoim salonie, ale kilka dyszek musisz liczyć. Za same lakiery new nails placę 25 złotych.
Do tego sprzęt... Ale naprawdę to akurat jest godne uwagi.

Re: manicure hybrydowy

Witam,
Jeśli chodzi o żel hybrydowy to polecam firmy Cuccio. Poleciła mi go znajoma. Nie znałam kosmetyków tej firmy, ale zaryzykowałam i było warto:) Wytrzymał na paznokciach 3 tygodnie bez żadnych usterek! Ma wysoki połysk i kolor nie traci na swojej intensywności. Polecam stronę www.cuccio.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: manicure hybrydowy

Jest trwały ale u mnie starsznie zniszył płytkę paznkocia wiec już nie stosuje

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Re: manicure hybrydowy

A odżywkę jakąś stosujesz? Przy takich tematach trzeba naprawdę porządnie dbać o paznokcie. Bardzo łatwo sobie można narobić problemów. Ja już je przerabiałam, ale to było dawno temu. Też robię hybrydowy, a żadnych problemów z paznokciami nie mam.

Re: manicure hybrydowy

Jest trwały ale u mnie starsznie zniszył płytkę paznkocia wiec już nie stosuje

pysiaaa7

A jak ściągasz ten żel? Na stronie mają fajny płynik do zdejmowania. Trzeba zmatowić lekko wierzchnią warstwę, potem nasączam wacik tym płynem owijam nim palec na to folia i do lampy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: