brzuszysko- jak się go pozbyć?!

  • 2013-04-10, o 19:23
  • 130
  • 43 171
  • 75
  • 85

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

ćwiczeniami i diętą. same ćwiczenia nic nie dadzą, gdy nie bd odpowiedniej diety

2016-11-21 09:37:57 autor amelia90

zgadzam się

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

ćwiczeniami i diętą. same ćwiczenia nic nie dadzą, gdy nie bd odpowiedniej diety

2016-11-21 09:37:57 autor amelia90

zgadzam się

2016-11-21 09:38:38 autor makao

zgadzam się

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

ostrą dietą

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

może warto udać się do specjalisty, który ułoży plan żywienia i ćwiczeń?

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Ćwiczyć ćwiczyć jeszcze raz ćwiczyć niestety :(

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

tez mam z tym problem

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

A na czym taki zabieg polega? Wspomgałas sie jeszcze jakimiś kosmetykami? 

2016-11-18 13:06:03 autor Lenarka

Jest to maaż brzucha specjalną głowicą. Wytwarza ona cieplo takw ieć rozbija tłuszcz tam gdzie nie powinno go byc. Po pierwszym zabiegu nie było widać efektu , po drugim i trzecim już cośtam widziałam. Po 10 rewelacja. Zmierzyłam sie w pasie i ubyło mi ponad 7 cm a to sporo ! Pierwszy zabieg nie był przyjemny bo nie mogłams sie wyluzować ale pozostałe były ok. Balsamów to juz nie kupuje odchudzających po pewnym artykule na blogu, w którym było dokładnie wyjaśnione czemu nie działają. Balsamy takie wpływają jedynie na zewnątrzną część ciała, nie wnikają tam gdize powstaje cellulit czy tłuszcz. Tak więc naprawdę nie warto jest dawać za nie dużych pieniędzy. 

2016-11-21 09:17:23 autor dassina

Możesz dać mi jakiś kontakt? Ile kosztuje konsulacja? Bo chyba na początku trzeba pogadać co nie? Na co się zapisac. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

A na czym taki zabieg polega? Wspomgałas sie jeszcze jakimiś kosmetykami? 

2016-11-18 13:06:03 autor Lenarka

Jest to maaż brzucha specjalną głowicą. Wytwarza ona cieplo takw ieć rozbija tłuszcz tam gdzie nie powinno go byc. Po pierwszym zabiegu nie było widać efektu , po drugim i trzecim już cośtam widziałam. Po 10 rewelacja. Zmierzyłam sie w pasie i ubyło mi ponad 7 cm a to sporo ! Pierwszy zabieg nie był przyjemny bo nie mogłams sie wyluzować ale pozostałe były ok. Balsamów to juz nie kupuje odchudzających po pewnym artykule na blogu, w którym było dokładnie wyjaśnione czemu nie działają. Balsamy takie wpływają jedynie na zewnątrzną część ciała, nie wnikają tam gdize powstaje cellulit czy tłuszcz. Tak więc naprawdę nie warto jest dawać za nie dużych pieniędzy. 

2016-11-21 09:17:23 autor dassina

Możesz dać mi jakiś kontakt? Ile kosztuje konsulacja? Bo chyba na początku trzeba pogadać co nie? Na co się zapisac. 

2016-11-23 11:06:07 autor Lenarka

Nic Cię nie kosztuje.Do niczego Cię to równiez nie zobowiązuje. Możesz skorzystać potem z zabiegów ale nie musisz. usunięto reklamę - są tutaj opisane wszystkie zabiegi oraz cennik. Jak sie kupuje pakiet zabiegów to jest taniej. 

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Nie wiem czemu zostało to skasowane ;/ W takim razie zamiast tego dam numer telefonu. Jeśli jesteś wciąż ciekawa ich oferty to zadzwoń do clinica cosmetologica i powinnaś sie wszystkiego dowiedzieć. +48 791 604 604 

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

cwiczenia, dieta, pij duzo wody i zielonych/czerwonych herbat:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: