brzuszysko- jak się go pozbyć?!

  • 2013-04-10, o 19:23
  • 130
  • 43 164
  • 75
  • 85

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Spróbuj ćwiczeń mel b + do tego zdrowa diętka:)

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Spróbuj ćwiczeń mel b + do tego zdrowa diętka:)
2016-10-14 11:28:55 autor Lovex

zgadzm się:)

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Spróbuj ćwiczeń mel b + do tego zdrowa diętka:)
2016-10-14 11:28:55 autor Lovex

dokładnie:)

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Nie wyobrażam sobie żeby robić zabieg bańką chińską na brzuchu. Chodziłam przez jakiś czas na bańkę chińską na uda i to mnie bolało a co dopiero na brzuchu, który jest tak delikatną okolica. Daj sobie spokój... W Gdańsku zapisz się na konsultację do kliniki na Skłodowskiej. Jest to klinika doktora Michajłowskiego. Maja tam wszystkie nowoczesne zabiegi na odchudzanie i modelowanie sylwetki, chodziłam tam wiosną bo również chciałam trochę tłuszczu zrzucić z brzucha i pupy a odchudzanie dawało takie sobie efekty. Szczzgolnie polecam endermologie. 

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

 ćwiczenia jasne, że tak!! z mel b polecam jak najbardziej tylko radzę nie robić przerw ja niestety przez przeziębienie przerwałam i już pół roku nie ćwiczę z mel ale robie lżejsze cwiczenia......

Co mi daję widoczne efekty....jedzenie 5 razy dziennie - dosłownie - "jabłko" traktuję jak posiłek 1 z 5 a nie przekąska miedzy posiłkami.

Unikam słodyczy, fast food ów, białego pieczywa, jem pumpernikiel bardzo dobrze, lekko się po nim czuję.

Raz na 2 tygodnie robię sobie nagrodę i pozwolę sobie na śniadanie na białą chrupiącą bułeczkę, cos słodkiego czy pizzę ale widzę że mnie tak do tego nie ciągnie. Jem bardzo dużo warzyw, rzodkiewki, sałaty różnego rodzaju, rukolę. Zauważyłam, że nie mogę zjeść takiej samej porcji obiadu jaki kiedyś...np pierogi, które uwielbiam nie wcisnę ich tyle ile kiedyś...

Ruch + jedzenie mało a cześciej!!! żadnych wspomagaczy czy suplementów!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

A na czym taki zabieg polega? Wspomgałas sie jeszcze jakimiś kosmetykami? 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Spróbuj ćwiczeń mel b + do tego zdrowa diętka:)
2016-10-14 11:28:55 autor Lovex

dieta to 70% sukcesu cwiczenia 30:)

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Spróbuj ćwiczeń mel b + do tego zdrowa diętka:)
2016-10-14 11:28:55 autor Lovex

dieta to 70% sukcesu cwiczenia 30:)

2016-11-18 15:04:01 autor wantev

tez tak slyszalam:)

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

A na czym taki zabieg polega? Wspomgałas sie jeszcze jakimiś kosmetykami? 

2016-11-18 13:06:03 autor Lenarka

Jest to maaż brzucha specjalną głowicą. Wytwarza ona cieplo takw ieć rozbija tłuszcz tam gdzie nie powinno go byc. Po pierwszym zabiegu nie było widać efektu , po drugim i trzecim już cośtam widziałam. Po 10 rewelacja. Zmierzyłam sie w pasie i ubyło mi ponad 7 cm a to sporo ! Pierwszy zabieg nie był przyjemny bo nie mogłams sie wyluzować ale pozostałe były ok. Balsamów to juz nie kupuje odchudzających po pewnym artykule na blogu, w którym było dokładnie wyjaśnione czemu nie działają. Balsamy takie wpływają jedynie na zewnątrzną część ciała, nie wnikają tam gdize powstaje cellulit czy tłuszcz. Tak więc naprawdę nie warto jest dawać za nie dużych pieniędzy. 

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

ćwiczeniami i diętą. same ćwiczenia nic nie dadzą, gdy nie bd odpowiedniej diety

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: