Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

  • 2013-03-31, o 01:07
  • 51
  • 61 116
  • 27
  • 40

Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

Dziewczyn moze znacie jakis sposob zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami ,sznurowane ,nie zsuwaly sie ,zeby palce nie wychodzily?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

Też mam ten problem, mam sandałki na szpilce z paseczkami i albo nie umie w nich chodzić albo coś jest nie tak.. zsuwają się palce do ziemi albo stopa mi się cofa i wychodzi przez te paski...

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

Używam sylikonowych wkładek i stopami się nie zsuwa i to też troszeczkę niweluje za luźne obuwie jeśli ktoś ma szczupłą stopę i nie może dopasować butów.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

Używam sylikonowych wkładek i stopami się nie zsuwa i to też troszeczkę niweluje za luźne obuwie jeśli ktoś ma szczupłą stopę i nie może dopasować butów.

Nitka24

a nie wypadna te zelowe wkladki z sandala na koturnie przy chodzeniu?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

Moze trzeba je przykleic

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

Dokładnie można je przykleić chociaż jeśli ich nie przykleimy to też nie wypadną, wiem bo sprawdziłam w nie jednych butach:) Podbicie stopy też na tym korzysta bo tak nie boli na drugi dzień i po prostu jest nam wygodniej.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

a one nie sa przyklejane:)? kupiłam kilka lat temu i one były przyklejane od spodu...

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

Najlepiej kupić sobie podpiętki silikonowe samoprzylepne. Dobrą firmą jest "COCCINE". Podejrzewam natomiast, że jeśli ktoś ma bardzo szczupłą stopę (jak np. ja), to czasem taka podpiętka może nie zdać rezultatu. W każdym razie warto spróbować.

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

przypomniało mi się jeszcze coś- sa takie wkładki w srodku zelowe a z zewnątrz skórzane...nie odparzają tak stóp w upalne dni jak sam silikon- równiez są samoprzylepne...kupiłam w kauflandzie tam gdzie pasty do butów

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

A czy takie wkładki są wielorazowego użytku ? chodzi mi o to czy jak przykleje je na sandałki, pochodze, a później odkleje i przykleje na szpilki to będzie ok?

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

Raczej nie. Jeśli masz samoprzylepne, to wklejasz je do jednej pary butów. Możesz je odkleić, ale klej już nie będzie trzymał. Możesz kupić też wkładki "wkładane", wtedy wykorzystasz je do innych butów. Wydaje mi się jednak, że na tym nie ma co oszczędzać, ponieważ te "wkładane" w ogóle się nie sprawdzają (zsuwają się, itp.). Co do półwkładek skórzanych... Osobiście wolę silikonowe, bo są miękkie i bardziej "puszyste" (takie bardziej "napompowane"), dzięki temu stopa ma zapewniony komfort i nie przesuwa się w kierunku wycięcia na palce. Skórzane podpiętki są po prostu płaskie i w moim przypadku w ogóle nie zdają rezultatu.

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: