Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

  • 2013-03-31, o 01:07
  • 51
  • 61 109
  • 27
  • 40

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

Jak nie miałam pod ręką nowych odklejałam takie wkładki sylikonowe i wkładałam do drugich i się trzymały trochę słabiej to fakt ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Mi się nie ruszają sylikony nieprzylepne, są na miejscu cały czas. Co do podpiętków to są fajne jak but nas uciska powyżej pięty to wtedy stopa się unosi i po problemie przynajmniej u mnie. A zapiętki przyklejane stosuję jak nie mogę znaleźć butów połówek, a strasznie mi się podobają albo potrzebuję na już- przyklejam i rozmiar mam prawie idealny:) A jeśli chodzi o znaleźienie butów to mam problem bo dosyć że mam 38,5 to jeszcze szczupłą stopę i ciężko mi o znalezienie rozmiaru i jeszcze dopasowanego.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

mówiąc o skórzanych miałam na mysli te pod palce- a nie podpiętki, ktore jak sama nazwa wskazuje sa przeznaczone pod pięte:) wewnątrz sa zelowe, na zewnatrz welurowe. sa miękkie tak samo jak żelowe a noga sie od nich nie odparzy

co do silikonowych- np te z school\'a bez problemu mozna odlepić i przyklepic ponownie- mają silny klej- po przetarciu wilgotna gabka zmieniałam je do innych butów kilka razy:)

co do idealnych butów- równiez kombinuję z wkładkami:( mam niesamowicie szczupłą stopę- w Polsce buty wciąż produkowane są w wielu rozmiarach, ale w jednym rozmiarze tęgości:( moj rozmiar to 36,5...

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

Ostatnio chciałam kupić wkładki, żeby właśnie mi się stopa nie zsuwała w szpilce i polecono mi wkładki Balance - "perfekcyjne oparcie i relaks dla stóp"; kupiłam te wkładki za 24 zł w Deichmannie, są w kolorach beżowym i czarnym, ja wzięłam te beżowe,pasują do każdej stopy i są do wszystkich rodzajów butów damskich. Duży plus, że można je przeklejać z jednej pary butów na drugą, jeśli klej słabiej trzyma wystarczy przemyć wkładkę wodą; mogę je polecić, u mnie się sprawdziły w sandałkach i szpilkach.

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

W sklepach z obuwiem można zakupić specjalne podkładki hamujące poruszanie się stopy w bucie. Warto jesn osić szczególnie podczas upalnych dni, gdy stopy często się pocą.

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsu

Może są po prostu za duże?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

Ja polecam kupienie właśnie żelowych wkładek, według mnie to na lepszy sposób, ja sama takich używam ;)

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

     ja też mam pytanie dziewczyny a propos wkładek ,mam również buty na koturnie z odkrytymi palcami  na lato i jak to bywa stopa zsuwa mi się w dół i teraz mam pytanie bo poszłam niedawno do deichmana i były tak takie silikonowe ,drugie były ze skórki a trzecie były czarne ale one jako jedyne były na całą stopę i ich góra przypominała mi zamsz

 

     ktore z tych trzech możecie mi najbardziej polecić ,bo nie wiem czy te całe czarne czy może silikonowe choć ta pani w sklepie mi je odradzała ,a może te ze skórki ,juz sama nie wiem ,ehh

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

Ja nie mogę ci doradzić bo używałam tylko zwykłych silikonowych kupionych w chińskim sklepie.. ich jedyny minus może być taki ze noga się może odrobinę poci ale nie zsuwa się dzięki "wypustkom" ;)

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

ja z kolei odradzam silikonowe bo rzeczywiście strasznie sie noga poci

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

Żelowe wkładki są najlepsze, mając na na kogach, stopa w ogóle nie rusza się w butach :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: