Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

  • 2013-03-31, o 01:07
  • 51
  • 61 110
  • 27
  • 40

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

ale te żelowe masz na całą stope czy tylko tam w okolicach palców ? sprzedawczymi mi mówiła ze nie sa dobre żelowe bo skóra nie oddycha

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

Żelowe wkładki mogą się sprawdzić i głównie lądują pod palcami. Z kolei podpiętek jak sama nazwa wskazuje ląduje na tył buta i u mnie działą cuda. NOwe buty mnie wcale nie obraełt, a wcześniej miałąm niezłą rzeźnię na pięcie... auć. 

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

Najtańszy patent to taśma budowlana z lekkim ziarnem na tej nieklejącej stronie, ona jest czarna i taka materiałowa, wiem że elektrycy ją używają.

Ja podklejam nią właśnie miejsce gdzie stopa się ślizga, a także jak mam nowe buty których podeszwa się ślizga to sobie też tam stosuję i bezpieczniej się chodzi po kafelkach ;)

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

Najtańszy patent to taśma budowlana z lekkim ziarnem na tej nieklejącej stronie, ona jest czarna i taka materiałowa, wiem że elektrycy ją używają.

Ja podklejam nią właśnie miejsce gdzie stopa się ślizga, a także jak mam nowe buty których podeszwa się ślizga to sobie też tam stosuję i bezpieczniej się chodzi po kafelkach ;)

2015-09-14 00:43:04 autor riley

 

ooo o tym nie słyszałam :)

silikonowe wklacki

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

Żelowe wkładki zawsze się u mnie sprawdzają. W każdych butach właściwie. A o tej taśmie nie słyszałam ale z pewnością wypróbuję.

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

napewno nie warto chodzic w niewygodnych butach

osypuje stopy talkiem

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

Kiedys slyszalam aby wkladke spsikac lakierem do wlosow, ale nie sprawdzalam czy dziala

Re: Zeby sandaly na koturnach z odslonietymi palcami nie zsuwaly

mi nic nie pomagalo

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: