Zakupy w sieci - plus i minusy ??

  • 2016-01-14, o 21:38
  • 90
  • 30 798
  • 67
  • 74

nie mozna przymierzyc

zaleta: jest o wiele taniej i wygodniej

nie ma minusów gdy nie lubisz zatłoczonych sklepów i kilometrowych kolejek w centrach handlowych :)

Przede wszystkim taniej, ale najgorzej jest z butami, jak nie przymierzysz to zazwyczaj trzeba zwracać

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe to nie zawsze możemy trafić w kolor, z kosmetykami do pielęgnacji czy akcesoriami nie ma raczej tego problemu, plus za to że jest czasem dużo taniej

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Do minusów na pewno można zaliczyć to, że nie możemy przymierzyć czegoś, czy na żywo zobaczyć koloru np. kosmetyku. Z drugiej strony w sieci wiele produktów można kupić taniej a że jest to zakup na odległość to mamy prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni roboczych. Uważam to za duży plus.

Jeśli chodzi konkretnie o kosmetyki to różnica jeśli chodzi o cenę jest ogromna, przykład: podkład Revlon Colorstay w Rossmannie kosztuje 70 zł, w Internecie można go kupić już za ok. 25 zł.

Jana

re

Ja to wszystko w sieci kupuje...ciuchy, kosmetyki, sprzet rozny...nie widze przeszkod zeby kupowac, zwlaszcza, ze jest taniej i to sporo...ostatnio nawet wyczailam stronke usunięto reklamę i zastanawiam sie nad kupnem odkurzacza centralnego do naszego nowego domu hihihi

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Ale te minusy można przeżyć.

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Minusy są takie, ze musisz pare dni poczekac na swój zakup ale plusów jest dużo: niska cena, duży wybór, większa dostępność rozmiarów. Ja ostatnio poszłam krok dalej i zaczęłam wertować usunięto reklamę - mnóstwo ciuchów w cenach tańszych niż większość sklepów. Rzeczy dla kobiet, męzczyzn, dzieci, dodatki itp - a przesyłka i obsługa szybka, bo to chyba nowy sklep i trzeba przyznać, że ktoś faktycznie zrobił dobrą robotę

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Minusem jest problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: