Zakupy w sieci - plus i minusy ??

  • 2016-01-14, o 21:38
  • 90
  • 30 726
  • 67
  • 74

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Ja zakupy to robie ale spożywcze, czassem elektronikę i dodatki do domu.

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Zdecydowany plus to nizsze ceny i nie ma potrzeby wychodzenia z domu. Moja siostra kupila tak swoja spacerowke z quinny i sporo zaoszczedzila. minusem jest to, ze w przypadku zwrotu trzeba troche sie nameczyc z odeslaniem produktu itd

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

minus - nie mogę "pomacać"

plus - często niższe ceny

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Nie kupuje

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy, minusów nie zauważam- bardzo często kupuję przez internet

Zapraszam do mnie:) www.facebook.com/NiebieskookaMakeUp

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

same plusy, od kilku lat zero minusow no chyba ze okres czekania jak juz chce sie pilnie cos miec

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Ja również znam tylko plusy i wolę takie niż to chodzenie po sklepach i stanie w tych kolejkach. Wczoraj dotarła już paczka z marki usunięto reklamę z kardiganem z nowej kolekcji, który udało mi się kupić w promocyjnej cenie, jest idealny, a dziś jeszcze zamówiłam jednak u nich torebkę, na którą szkoda, że niezdecydowałam się kupując kardigan.

Zarka344

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Kiedys jak robilam zakupy przez internet to czesto mialam tak ze wysylka sie opozniala albo towar byl wadliwy wiec przestalam kupywac przez internet. Jakis czas temu moja kolezanka polecila mi sklep internetowy usunięto reklamę i jestem jak narazie z niego baardzo zadowolona. Towar sprowadzany jest z USA, ceny przystepne np. za bluzeczke Hollister dalam 55zl :p aa i wysylka jest expresowa ;0 jak narazie zastrzezen nie mam co do tej firmy :) ciuszki markowe takie jak GAP, GUESS, LACOSTE :) a plusy sa takie ze nie musimy chodzic i szukac jeden klik i mamy juz kupione :P  wiec moim zdanie zalezy na jaki sklep traficie-ja trafilam i jestem MEGA zadowolona ;)

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

jesli mówimy tu o kosmetykach to dla mnie są na plus ale pod warunkiem że kupujemy sprawdzoną rzecz , bo takie produkty jak podkład czy bronzer to wolałabym najpierw oblukać w sklepie jaki kolor a potem zamówić przez internet i tak tez często robie , nie wyobrażam sobie natomiast kupować spodnie czy bluzki przez internet ,takie rzeczy musze najpierw przymierzyć a nie kupowac w ślepo , niby rozmiary są podane ale wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy

2016-01-20 13:59:36 autor monika212121

Doklsdnie tak!

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

jesli mówimy tu o kosmetykach to dla mnie są na plus ale pod warunkiem że kupujemy sprawdzoną rzecz , bo takie produkty jak podkład czy bronzer to wolałabym najpierw oblukać w sklepie jaki kolor a potem zamówić przez internet i tak tez często robie , nie wyobrażam sobie natomiast kupować spodnie czy bluzki przez internet ,takie rzeczy musze najpierw przymierzyć a nie kupowac w ślepo , niby rozmiary są podane ale wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy

2016-01-20 13:59:36 autor monika212121

Doklsdnie tak!

2016-10-11 21:07:02 autor akr

Tez sie zgadzam:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: