Zakupy w sieci - plus i minusy ??

  • 2016-01-14, o 21:38
  • 90
  • 30 729
  • 67
  • 74

Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Jakie są plus i minusy zakupów w sieci ???

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

jesli mówimy tu o kosmetykach to dla mnie są na plus ale pod warunkiem że kupujemy sprawdzoną rzecz , bo takie produkty jak podkład czy bronzer to wolałabym najpierw oblukać w sklepie jaki kolor a potem zamówić przez internet i tak tez często robie , nie wyobrażam sobie natomiast kupować spodnie czy bluzki przez internet ,takie rzeczy musze najpierw przymierzyć a nie kupowac w ślepo , niby rozmiary są podane ale wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Kosmetyki i akcesoria typu pędzle - większość kupuję w sklepach internetowych.

 

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

jesli mówimy tu o kosmetykach to dla mnie są na plus ale pod warunkiem że kupujemy sprawdzoną rzecz , bo takie produkty jak podkład czy bronzer to wolałabym najpierw oblukać w sklepie jaki kolor a potem zamówić przez internet i tak tez często robie , nie wyobrażam sobie natomiast kupować spodnie czy bluzki przez internet ,takie rzeczy musze najpierw przymierzyć a nie kupowac w ślepo , niby rozmiary są podane ale wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy

2016-01-20 13:59:36 autor monika212121

zgadzam sie

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

ciezko jest kupowac ubrania - nie wiadomo czy sie trafi z rozmiarem i jak dana rzecz bedzie na nas wygladac

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Nie wszystko moze przyjsc niestety, ale plusem jest ze wiele rzeczy ktorych nie mozemy dostac stacjonarnie jest dostepna w internecie

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

jesli mówimy tu o kosmetykach to dla mnie są na plus ale pod warunkiem że kupujemy sprawdzoną rzecz , bo takie produkty jak podkład czy bronzer to wolałabym najpierw oblukać w sklepie jaki kolor a potem zamówić przez internet i tak tez często robie , nie wyobrażam sobie natomiast kupować spodnie czy bluzki przez internet ,takie rzeczy musze najpierw przymierzyć a nie kupowac w ślepo , niby rozmiary są podane ale wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy

2016-01-20 13:59:36 autor monika212121

Ja także.

 

Plusem jest to, że zazwyczaj jest taniej - no i np. zamiast biegać po paru sklepach, możemy zrobić zakupy w 1 miejscu. Minusem jest to, że nie możemy sprawdzić rzeczy przed zakupem - z kosmetykami i tak jest jakaś wygoda, że jest dużo blogów i filmików w różnych językach, więc zawsze mamy jakieś pojęcie, nawet drobne o kosmetyku - ale nie zamierzam kupować ubrań przez internet, lubię sprawdzić materiał, a także, jak wyglądam w danym ubraniu przed zakupem.

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

+ taniej - kupujemy na tzw oko

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Kosmetyki i akcesoria typu pędzle - większość kupuję w sklepach internetowych.

 

2016-01-20 17:14:29 autor perla

 

ja również, nie wszystko mogę dostać stacjonarnie

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Nie można obejrzeć towaru. A tak to spoko

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Plusem jest na pewno to, że jest to zakup na odległość, a więc zawsze mamy 14 dni na zwrot jeśli zakupiony towar nam z jakiegoś względu nie odpowiada, poza tym wygodnie się ogląda, bo nie przeszkadzają nadgorliwi sprzedawcy, w realu zdarzają się osoby, które potrafią doradzić i pomóc w zakupie, ale ze względu na wymogi korporacyjne sprzedawcy w sklepach muszą spełniać standardy obsługi klienta, które mówią np. że ma się 5 sekund na podejście do klienta i powinno się w określony sposób prowadzić rozmowę, wg gotowego schematu, a przecież kazdy jest inny i powinna raczej obowiązywać zasad indywidualizacji. Takie ,,przeglądanie" w sieci ma też minusy - więcej i lepiej widać na żywo. Ja jak do tej pory, choć zawsze byłam wobec tego sceptyczna, miałam duże szczęście w zakupach przez Internet i nawet buty, które zamawaiłam pasowały idealnie.

Jana
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: