ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

  • 2016-09-23, o 10:52
  • 51
  • 15 448
  • 42
  • 15

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Od kilku lat kupuje tusze Maybelline. Po One by One, który nie przypadł mi do gustu spróbowałam Go extreme! Jak dla mnie rewelacja. Żółty kupowałam kulka lat temu. Był dla mnie strzałem w dziesiątke. W końcu miałam długie i przede wszystkim ładnie rozdzielone rzęsy. Las sensational nie miałam okazji wypróbować. Fajnie by było zaskoczyć męża zalotnym spojrzeniem i oczarować go na nowo. Chociaż wiadomo jak z tymi mężczyznami jest. Widzial nie raz jak wygladam bez make upu i myślę że jakas odmiana w koncu by sie przydala do tych moich koszmarnie krótkich i bladych rzęs.

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Od długiego czasu szukam tuszu do rzęs, z którym się polubię. Niestety czas mija, a poszukiwania nadal trwają. Dosłownie kilka dni temu zakupiłam Lash Sensational i czas pokażę czy się poluimy. Jednaże, bardzo chętnie przetestowałabym Colossal Volum Express, bo odkąd pamiętam wszystkie znajome gorąco go polecają, lecz z niewiadomych mi przyczyn jeszcze nigdy nie zdecydowałam się na jego zakup! 

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Chcialabym przetestować fioletową mascare poniewaz mam bardzo wymagające rzęsy. Moje rzesy nie sa wywiniete w gore, nie sa nawet proste, one zawijają się w dół, ponadto sa bardzo grube i ciężko je stylizowac za pomocą tuszu i zalotki. Wadą takich rzęs jest to, ze pod wplywem ciężaru tuszu powracają do pierwotnego kształtu. O mascarze maybelline slyszalam wiele pochlebnuch opinii, przedewszystkim to, ze ma bardzo lekką formułe. Z checią przetestowalabym ten produkt, moze okazal by sie moim KWC

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Wiem, nie powinno oceniać się po wyglądzie... ale TO RÓŻOWE CUDO WYGLADA REWELACYJNIE! :D A że z tuszami do rzęs jest niemalże tak jak z butami:

Po 1. Ich nigdy za wiele!

Po 2. Trzeba tego trochę "wynosić" aż znajdzie się taki który będzie na naszych rzęsach leżał idealnie ;D ( tusz oczywiście, nie but ;p)

Dlatego z ogromną przyjemnością przetestuję tusz Maybelline Lash Sensational :) Może to będzie w końcu mój ideał?

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Firmę MAYBELLINE każdy zna! Z TV, Internetu czy prasy. Używałam wielu kosmetyków tej marki, lecz nie miałam okazji wypróbowac tuszu do rzęs.Uwielbiam różowy kolor więc byłabym szczęśliwa gdyby Lash Sensational pojawił się w moich rękach, a raczej na moich rzęsach :) Marzą mi się długie, odpowiednio rozdzielone i mocno czarne rzęsy, abym mogła nimi trzepotac jak motyl skrzydełkami bez efektu sztuczności. Szukam cudownego tuszu, który sprawi, że moje oczy nie pozostaną niezauważone. "Kręcić, kręcić - uwodzić i nęcić" :) Ważne jest maksymalne podkręcenie rzęs oraz intensywna czerń, ponieważ pozwala "zakręcić" faceta i "podkręcić" atmosferę :) Zostańmy uwodzicielkami... Mała rzecz, a jak cieszy! Mam nadzieję, że z różową maskarą MAYBELLINE będziemy żyć długo, szczęśliwie i zawsze uwodzicielsko! :)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Chciałabym przetestować tusz Lash Sensational ponieważ bardzo lubię tusze z tej firmy( obecnie uzywam colossale go extreme) jednak moja studenckie życie nie pozwala mi kupic wielu hehe

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Którą maskarę chciałabyś przetestować?

Zdecydowanie Maybelline Colossal Volum' Express Smoky Eyes.

 

Dlaczego akurat Maybelline Colossal Volum' Express Smoky Eyes?

Tusze do rzęs marki Maybelline od lat należą do najchętniej wybieranych drogeryjnych kosmetyków. Każda z maskar jest niepowtarzalna i innowacyjna. Wersja Colossal zaopatrzona jest w dużą, gęstą szczoteczkę, która idealnie rozdziela rzęsy i nadaje spojrzeniu wyrazistości. Mocno napigmentowana formuła tuszu nadbudowuje rzęsy, sprawia, że oczy nabierają głębi, a look staje się bardziej drapieżny i tajemniczy. Większa szczoteczka sprawdzi się w przypadku długich i gęstych rzęs. Mnie to przekonuje. A jeszcze chętniej, sama bym się o tym przekonała.

 

Dlaczego nie Maybelline Lash Sensational?

Zauroczona pochlebnymi opiniami sięgnęłam po tę maskarę krótko po tym, jak pojawiła się na drogeryjnych półkach. Jaki był tego efekt? Wersja Lash Sensational posiada lekką, czarną formułę, która uwydatnia spojrzenie i sprawia, że staje się ono bardziej intrygujące, zdecydowanie wyróżnia się w tłumie. Na tym niestety kończą się zalety tej maskary. Szczoteczka nie sprawdziła się w przypadku dłuższych i bardziej gęstych rzęs. Posiada za mało włókien, by jednocześnie równomiernie je rozdzielić i obudować przyjemną czernią. Jest jednak na to rada. Produkty marki Maybelline posiadają podobne opakowania i w większości pasują do siebie wzajemnie. Wymiana szczoteczki nie nastręcza zatem problemu (można użyć szczoteczki od np. Maybelline One By One Satin Black) Szczoteczka tuszu Lash Sensational idealnie sprawdzi się natomiast w przypadku posiadaczek nieco drobniejszych oczu, rzęs rzadszych i krótszych. Polecić ją można również perfekcjonistkom. Szczoteczka o włóknach różnej długości poradzi sobie nawet z najbardziej niesforną rzęską.

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Chciałabym przetestować maskarę colossal volum' express, ponieważ moje rzęsy są cienkie i potrzebują pogrubienia. 

Marzy mi się aby moje rzęsy zyskały na objętości i chciałabym zyskać głębokie spojrzenie z charakterem. 

Próbowałam już wielu tuszy do rzęs i żaden nie zagościł w mojej kosmetyczce na stałe, być może ten stanie się moim must have! 

Pozdrawiam 

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Bardzo chciałabym przetestować fioletową wersję Lash Sensational, ponieważ słyszałam o niej wiele dobrego, ale nigdy nie miałam okazji wypróbować. Do tej pory byłam wierna tuszowi  L'oreal Volume Milion Lashes So Couture, który sprawdzał się bardzo dobrze, ale trochę mi się już znudził, dlatego z chęcią wypróbuję propozycję od Maybelline :).

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Od dawna chciałabym wypróbowac maskary Lash Sensational. W świecie blogosfery i YouTube jest totalnym hitem i chyba nie ma osoby, która by go nie chwaliła :)  Jestem ogromnie ciekawa czy tusz faktycznie wydłuża rzęsy i czy robi z nich wachlarz. Dlatego też chętnie bym go przetestowała, ciągle szukam tuszu idealnego :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: