ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

  • 2016-09-23, o 10:52
  • 51
  • 15 445
  • 42
  • 15

ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Zostań naszą testerką! Do zdobycia jeden z 10 wyjątkowych tuszy do rzęs marki Maybelline widocznych na zdjęciu. Odpowiedz na pytanie: Którą maskarę i dlaczego chciałabyś przetestować? Wybierzemy 10 osób, które będą miały możliwość zdobycia jednej z nagród. UWAGA! Liczą się zgłoszenia DODANE TYLKO W TYM WĄTKU. Wyniki ogłoszone zostaną dnia 30.09.2016 na forum. Regulamin: https://static.ladymakeup.pl/regulaminy/2016-09-23.pdf

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Od pewnego czasu ciągle używam fioletowej wersji tego tuszu. Moim zdaniem jest wybitny! Za dość niewielką cenę z rzęsami robi cuda. Zawsze ciekawiła mnie jednak jego żółta wersja, której najzwyczajniej w świecie bałam się kupić i zawsze szłam na łatwiznę kupując to, co sprawdzone. Bardzo prosiłabym o szansę przekonania się o działaniu żółtej wersji. :)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Chciałabym przetestować Maybelline Lash Sensational Luscious black,ponieważ chciałabym dodać swoim rzęsom jeszcze więcej objętości a przy tym pielegnować je olejkami zawartymi w tym tuszu.

Nie od dziś wiadomo,że piękno kobiety kryje się w jej oczach dlatego uważam,że to piękno trzeba szczególnie eksponować odpowiednimi kosmetykami. :)

Kto wie,może nasze spojrzenie uwiedzie jakiegoś nieznajomego na naszej drodze.. (h)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Chciałabym przetestować colossal, gdyż daje efekt pogrubienia. Posiadam naturalnie dość długie rzęsy więc tego efektu pożądam najbardziej:-) Trzymam kciuki że będzie mi dane tego spróbować;-)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Ja bym chciała przetestować Lash Sentional. Po pierwsze, jest ulubieńcem wielu dziewczyn, a ja nigdy go nie używałam, tak być nie może. Po drugie, moje kiedyś długie i gęste rzesy stały się swoją przeciwnością... kiedyś używałam przypadkowych, najtańszych tuszy, cokolwiek nałożyłam moje rzesy wyglądaly pięknie, po jednej warstwie. A że teraz jest coraz gorzej, musze szukać dla siebie tuszu idealnego- a skoro tyle osób go lubi, może to będzie i mój hit?
Maja

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Chciałabym przetestować tusz Lash Sensational ponieważ posiada on szczoteczkę, która dociera do najkrótszych rzęs dająć wielowarstwowy, niesamowity efekt wachlarza. Lubię wyróżniać się z tłumu, a z tym tuszem na rzęsach rozwinę je dodając im rozpiętości. Zjawiskowe rzęsy to coś co dodaje mi pewności siebie :) niestety nigdy nie miałam okazji go wyprówać, mam nadzieję, że za sprawą konkursu będzie to możliwe :)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Chciałabym przetestować tusz różowy, ponieważ żółty juz miałam :)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Witam :)

Tusz The COLOSSAL VOLUM' EXPRESS MASCARA ­ SMOKY EYES okazał się dla mnie genialny(inlove) (y)i teraz jestem ciekawa czy tusz z tej samej firmy LASH sensational MULTIPLYING MASCARA jest równie dobry dlatego właśnie chciałabym bardzo go przetestować.:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Bardzo chętnie przetestowałabym ten tusz i podzieliła się swoimi spostrzeżeniami. Szukam tuszu, który sprostałby moim wymaganiom, by przede wszystkim nie sklejał rzęs, by oczy nie łzawiły. Może to ten? :)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Mialam zolty tylko

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Hej! 

Najchętnie przetestowałabym MAYBELLINE - LASH sensational MULTIPLYING MASCARA. 

Dlaczego? Mam bardzo rzadkie rzęsy, i niesmowicie trudno jest mi utrzymać je długo w "dobrym stanie". Testowałam już naprawdę wiele tuszy do rzęs i większośc sie kruszyła, powstawały grudki, rzęsy były albo posklejane albo po kilku godzinach w ogóle nie było widać, że cokolwiek na nich mam. Naprawdę ciężko jest mi znaleźć dobry tusz do rzęs, który zostanie ze mną na dłużej i szczerze liczę, że ta masacara od Maybelinne (której dotąd nie używałam) okaże się w końcu tą jedyną :) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: