ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

  • 2016-09-23, o 10:52
  • 51
  • 15 442
  • 42
  • 15

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Chciałabym przetestować Colossal, bo nigdy go nie miałam, ten tusz jest mi obcy, nawet nie wiem jaką ma szczoteczkę :) Lash Sensational dostałam na święta od szwagierki i bardzo mnie uwiódł! Kształt szczoteczki idealnie dopasowany do oka, super wydłuża, pogrubia rzęsy, ładnie je rozdzielając. Ciekawa jestem jak żółty sobie radzi. Tusz w moim przypadku to nieodłączny element makijażu, nie wyjdę z domu bez niego. Będąc nastolatką to był mój pierwszy kosmetyk i już na zawsze ze mną pozostanie :) Naprawdę wieeele tuszów było w moich rękach i umiem rzetelnie je zrecenzować. Byłoby wspaniale gdybym dostała tę szansę od Was. :)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Chciałabym przetestować tusz Lash Sensational żeby przekonać się czy rzeczywiście rzęsy są po nim sensacyjne :) 

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Moje rzęsy są dość krótkie i rzadkie :(  Chciałabym zatem przetestować tusz Maybelline Lash Sensational, ponieważ wg czytanych przeze mnie opinii pogrubia, wydłuża rzęsy oraz nadaje im gęstości, a także świetnie sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach :) Odpowiednio wyprofilowana szczoteczka też ponoć niczego sobie- dzięki temu prawdopodobnie idealnie rozprowadza tusz nadając tym samym rzęsom trójwymiarowości ---> wszystkie te zalety produktu dają efekt idealnie podkreślinego oka. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ nadal szukam tuszu na wielkie wielogodzinne wyjścia, który w końcu sprosta moim oczekiwaniom i przetrwa nienaruszenie całą noc. Jestem  ciekawa rezultatu na swoich marnych rzęsach i cena również jest bardzo przystępna! Rzęsy w całym makijażu są dla mnie najistotniejsze- nadają oku wyrazistości spojrzenia. Długie i gęste podkreślają naszą kobiecość i nadaja tego czegoś… seksapilu!!! Tak ! Chciałabym w końcu poczuć się piękna i bardziej pewna siebie! Ostatnio dużo przeczytałam opinii na temat tej wersji tuszu od Maybelline i jestem naprawdę mile zaskoczona. Jeszcze milej byłoby przetestować go osobiście.  Robie wielkie wow w kierunku tego cudeńka ! 

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Jak wieloletnia użytkowniczka tuszów Loreal, bardzo chciałabym przetestować tusz Maybelline. Wstyd sie przyznać, ale w ciągu osttanich kilku lat, nie zaryzykowałam zmiany firmy i wierna byłam dotychczasowym maskarom. A chyba przy 40tce wypadałoby zacząć zmieniać nawyki:) Dlatego upatrzyłam sobie Lash Sensational Luscious Full Fan Effect, który bardzo chciałabym przetestować. Jestem ciekawa wyglądu rzęs, nowej objętości i głębi spojrzenia po jego zastosowaniu. Nie ukrywam, ze zawartośc olejków, które moje rzęsy kochają, przeważyła w wyborze mascary. No i fakt, że oprócz pogrubienia, producent gwarantuje wydłuzenie rzęs, a ja uwielbiam mieć rswoje własne rzęsy "do samych brwi":)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Witam tak jak pisalam w innym komentarzach -:) Ja na zolty nie narzekam dlamnie rewelacja i jestem ciekawa czy rozowy tez spelnil by oczekiwania -:) Uzywajac zolty nie jedna pani pytala sie jakiego tuszu uzywam bo mam dlugie piekne rzesy -:) Z checia przetestuje rozowy i sprawdze czy rowniez wywola pozytywne komentarze i tz "wow" innych osob -:) Pozdrawiam

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

W śród swoich kosmetyków posiadałam juz tusz Maybelline , Colossal Volum Express  i byłam bardzo zadowolona :) teraz przyszła pora na przetestowanie kolejnego tuszu z Maybelline , wiec bardzo chciałabym posiadać Maybelline Lash Sensational Mascara :)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Którą maskarę? Lash Sensational poproszę. :)

Dlaczego chciałabyś przetestować? Aby obalić mit pandy i pajęczych nóżek wśród osób, które na co dzień nie malują się jak każdy MUA przykazał. I to w tempie Formuły 1. Wyników w formie zdjęć nie omieszkam wrzucić na forum. Zobaczymy czy Maybelline sprawdzi się w takich warunkach lepiej niż My Secret, MIYO czy Essence. :)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Żółty wariant maskary Maybelline towarzyszy mi od kilku lat i nigdy nie zawodzi! Niemal zawsze spotykam się z miłymi komentarzami osób, które nie wierzą,że to moje rzesy osiagnęły taki spektakularny efekt!  Efekt WOW zagwarantowany!  Pora na wypróbowanie czegoś równie dobrego. Nie mogę się doczekać przetestowania tuszu THE ROCKET i czarowania spojrzeniem jak dotychczas :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Od jakiegoś czasu jestem ciekawa maskary Lash Sensational. Tyle wokół słyszę o niej dobrego od koleżanek, youtuberek i oglądając twoją bitwe maskar od maybelline tez bardzo mi sie podobał efekt jaki uzyskałaś. ''Żółte'' tusze miałam prawie wszystkie są niesamowite i bardzo je lubie. Nawet jak kupię jakis inny ,zeby przetestować i tak wracam do colossala. Nie wiem jaki mam opór przed zakupem maskary Lash Sensational i wypróbowaniu jej. Chyba to ,ze boje się ,ze nie sprawdzi sie u mnie jak powinna.

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Przyznam szczerze, że jeszcze nie miałam okazji wypróbować obu tych maskar, niestety rzadko ryzykuje jeśli chodzi o tusze do rzęs, dlaczego? Już mówię :) .. Moje rzęsy są niestety dość średniej długości, nie należę do osób, które mogą się pochwalić długimi gestami rzęsami, wstyd przyznać ale MÓJ NARZECZONY ma lepsze rzęsy od moich :) : D. Nie jestem również fanką typowo przedluzanych rzęs, stawiam na NATURALNOŚĆ :) ale kto wie, może kiedyś się skuszę :) jak wiemy kobieta zmienną jest. Ciężko znaleźć dobry, trwały i naprawdę wydłużający czy pogrubjajacy tusz, dlatego od ładnych paru lat używam jednego. Ale przyszedł ten czas by coś zmienić, dlatego chętnie wyprobuje tą maskare i kto wie może znajdę drugą miłość swojego życia?! :) i moje makijaże będą spektakularne również bez doklejonych rzęs. Maybelline jest moim numer 1 wśród podkładów, a dzięki temu może i masakra od nich do niej dołączy :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: