ZAPUSZCZAM WŁOSY

  • 2012-03-30, o 11:52
  • 87
  • 34 033
  • 31
  • 46

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY


Takie właśnie bym chciała zapuścić, chociaż nie jestem pewnw czy będą mi pasowały. Po trzydziestce podobno już nie pasują.

ammb

Kto to powiedzial??? Ja mam duzo wiecej i nosze dlugie. Nie planowalam ich zapuszczac, zaczelo sie od bombki i tak wyszlo, przestalam obcinac. Otrzymuje duzo komplementow tak ze nie sluchaj takich rzeczy, jeszcze masz duuuuzo czasu na dlugie wlosy

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Takie właśnie bym chciała zapuścić, chociaż nie jestem pewnw czy będą mi pasowały. Po trzydziestce podobno już nie pasują.

ammb

Co Ty. Widziałam kobiety po 60-tce z włosami do pasa, albo i dłuższe, a co dopiero kobiety, które mają 30 lat?

"Evviva l\'arte!"

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Jak dla mnie długość włosów czy pasuje czy nie, nie żależy od wieku ale od tego jak się w takich włosach wygląda i jak się w nich czuje ;) Też widziałam sporo osób po 60-tce z bardzo długimi włosami i ich włosy można by było chwalić bo były naprawdę zadbane i wyglądały na zdrowe ;)

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

dokladnie co kto lubi i co komu pasuje

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

ja lubie długie włosy ,napewno nie takie krótkie jak dziewczyny niektóre nosza  tazk zwane na chłopczyce

włosy śliczne, ja też zapiszczam, dobrze działa olej kokosowy na skalpel i Jantar (u mnie działał bardzo krótki czas), no i zmiana temperatury wody w trakcie mycia włosów

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

ja nie moge zapuścić

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Powodzenia ps piękny kolorek

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Ja rowniez zapuszczam, niestety moje wlosy wolna rosna

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

dlugie wlosy sa bardzo kobiece

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: