ZAPUSZCZAM WŁOSY

  • 2012-03-30, o 11:52
  • 87
  • 34 022
  • 31
  • 46

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Po płukankach z kawy włosy są miękkie (narazie zrobiłam to raz ale faktycznie tak jest), mają one dodawać blasku. Kofeina poprawia mikro krążenie pobudzajac wzrost wlosow i zapobiega wypadaniu. Może przyciemnić włoski.
Postaram się cześciej robić taką plukankę i zaobserwować jak zadziała na moje włosy. Chciałabym żeby szybciej rosły i mniej wypadały

ammb

jak zrobić taką płukankę z kawy ?

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Mi udało się zapuścić długie włosy ,ale często mi się puszą .Musże używać odzywki itp .

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Mi udało się zapuścić długie włosy ,ale często mi się puszą .Musże używać odzywki itp .

jessica22

masz taki problem jak ja

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Ja miałam chyba 3 lata temu włosy do połowy ud. Dalej już nie chciały rosnąć. Potem podcięłam końcówki, bo zrobiły się takie rzadkie pióra (powypadały te dłuższe), no a potem obcięłam na króciutko, żeby zdjąć czarny kolor. Bo za zdjęcie koloru z takich do połowy ud, to bym zapłaciłam kupe kasy Ale teraz znów zapuszczam od prawie 2 lat. Ja mam tak, że nie czuję potrzeby obcinania włosów i tak sobie rosną i rosną aż są mega długie w końcu. Jeszcze dwa lata temu miałam króciutkie, z tyłu były tak 2cm od głowy, a z przodu dłuższe, tak do brody Teraz mam już tak do połowy pleców, a w między czasie jeszcze podcinałam końcówki, żeby wyrównać. W sumie w ciągu tych dwóch lat urosły mi jakieś 36cm (nie licząc podciętych końcówek). Jakby jeszcze podliczyć te podcięte końcówki, a pewnie przez te dwa lata z dobre 10cm obcięłam, to by dało jakieś 23cm na rok Tak szybko mi rosną, że w sumie z jednej strony jest to uciążliwe, bo ledwie podetnę grzywkę, a za dwa tygodnie znów muszę ją podciąć x.x A niestety grzywkę nosić muszę, bo bez grzywki moja twarz wygląda na jeszcze bardziej okrągłą... do tego mam zakola.
Chyba poprzestanę na długości do pasa, ewentualnie lekko poniżej pasa i potem będę obcinać, bo jednak takie za tyłek są uciążliwe. Bardzo często jak wychodziłam w rozpuszczonych włosach, to jak jechałam autobusem i był tłok, moje włosy potrafiły się zaplatać komuś w guzik albo zamek...
Teraz do pasa zostało tak 14cm, więc niecały rok i już bedą takie A potem zobaczę, co z nimi zrobię.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

ja ostatnio używam MegaKrzemu i moje włosy rosną o wiele szybciej i są zdrowsze a do tego paznokcie są twardsze pewnie wiecie jak zamówić jego próbkę, a jeśli nie to zapraszam na PW, bo nie chcę tu robić reklamy

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Ja chyba już dłużej nie wytrzymam z tym zapuszczaniem. Już mnie kusi żeby obciąć, coś zmienić. Pozbyć się tego mimowolnego ombre z włosów. Zdjęcie zrobione przed chwilą (z fleszem i bez). Patrzac po moich wczesniejszych zdjeciach to słabo mi rosną. Chyba stanęły w miejscu. Coś tam w miedzyczasie podcinałam, ale nie z długości tylko boki - zmiana kształtu i trochę pocieniowałam. Też niepotrzebnie. Końcówki mam zdrowe, ale jak schną w naturalny sposób to wygladaja tak sianowato.

http://historiawlosow.blox.pl/html

ZAPUSZCZAM WŁOSY

Udało mi się przetrwać chęć ścięcia włosów. Podcięłam sobie 3cm, utrzymując kształt "U" i dzieki temu nabrałam ochoty na dalsze zapuszczanie Nie miałam zniszczonych końcówek, ale miałam potrzebę użycia nożyczek Jest też inny powód. Jakiś czas temu pocieniowałam włosy i teraz tego żałuję. Włosy wydają się cieńsze. Podcinając końcówki troche zmniejszam dystans tego cieniowanie w stosunku do końcówek. Musiałabym ściąć do ramion, żeby cieniowanie znikło. Na zdjęciach nie widać wyraźnej różnicy w długości. Ja to widze po zapięciu od stanika Teraz tak mi przyszło do głowy, że mogę obserwować przyrost włosów ubierajac bluzkę w szerokie pasy

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Ja zapuszczam włossy od ponad roku przyznam szczerze ze od tego czasu mi sporo urosły a wszystko to zawdzieczam mysle ze dobrej pielegnacji bo włosy srednio rosna 1 cm na miesiac a u mnie to mysle ze rosna ok 1.5 nawet moja pielegnacja włosów polega na tym ze stosuje maseczke przed na wilgotne włosy z pantene a po umyciu wosów szamponem spryzkuje je dodatkoo pantene do włosów farbowanych ja osobiscie bardzo polecam firme pantene wypróbowałam jż wiele marek do pielegnacji włosów i mysle ze to jest najlepsza stosuje do włosów farbowanych od niedawna przedtem aqua light

Pozatym co 3 -4 miesiace podcinam dwa centymetry końce żeby sie wzmocniły i zeby szybciej rosły. Zadko susze włosy suszarka zaczasuje je do tyłu i czekam az mi same wyzechną

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Ja swoje zapuszczam od 2-giej klasy gimnazjum, kiedy miałam je kawałek za brodę, teraz jestem w 3-ciej technikum. Urosły mi w sumie dość szybko, były podcinane dużo razy, w wakacje nawet 5cm, a i tak już najdłuższe (bo lekko cieniowane) mam już do pasa. Dodatkowo zrobiłam sobie sama lekko ombre i o dziwo nie zniszczyły mi się bardzo. Zawsze po umyciu nakładam odżywkę, potem regenerującą maskę i są mięciutkie jak puchaty kocyk. Tak się prezentują moje kłaki:

"Evviva l\'arte!"

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Ja swoje zapuszczam od 2-giej klasy gimnazjum, kiedy miałam je kawałek za brodę, teraz jestem w 3-ciej technikum. Urosły mi w sumie dość szybko, były podcinane dużo razy, w wakacje nawet 5cm, a i tak już najdłuższe (bo lekko cieniowane) mam już do pasa. Dodatkowo zrobiłam sobie sama lekko ombre i o dziwo nie zniszczyły mi się bardzo. Zawsze po umyciu nakładam odżywkę, potem regenerującą maskę i są mięciutkie jak puchaty kocyk. Tak się prezentują moje kłaki:

katarzyn123

Takie właśnie bym chciała zapuścić, chociaż nie jestem pewnw czy będą mi pasowały. Po trzydziestce podobno już nie pasują. Nie mam ochoty nosić krutkich włosów. Ciągle zapuszczam, ale takich długich jeszcze nie miałam. Zobaczymy, może w końcu się doczekam

http://historiawlosow.blox.pl/html
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: