ZAPUSZCZAM WŁOSY

  • 2012-03-30, o 11:52
  • 87
  • 34 027
  • 31
  • 46

ZAPUSZCZAM WŁOSY

Od kąd pamiętam zawsze chciałam mieć długie włosy. Postanawiałam sobie, że będę je zapuszczać i nie będę ścinać. Najdłuższe jakie udało mi się zachować sięgały za łopatki. Później nachodziła mnie ogromna chęć ich ścięcia, zrobienie sobie nowej fryzurki. Po ścięciu cieszyłam się dzień lub dwa i zaczynałam tęsknić za długimi. Czy ktoś z was miał tak samo? Tym razem chciałabym żeby się udało i może tu się będę mobilizować albo opamiętywać przed zachciankami nagłego ciachnięcia hi hi Wstawię zdjęcie z obecnym stanem wlosów i jak podrosną będę wtawiać kolejne. Jeśli zapuszczacie włosy możecie się przyłaczyć do zabawy
Wczoraj robiłam zdjęcia, ale na tym z fleszem głowę mam lekko pochyloną do przodu, a na drugim do tyłu. Bliższe prawdzie zrobię jak mi sie bateria naładuje

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

To świetnie
Włosy rosną podczas snu , więc może postaraj się o jakaś drzemkę w ciągu dnia

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Śliczne włoski masz. Ja mam bardzo gęste i do nie dawna miałam bardzo długie włosy. Jednak przed Bożym Narodzeniem postanowiłam zrobić sobie prezent w postaci cięcia;) no i ścięłam je. Szczerze przyznam, że czułam się fantastycznie tak lekko i zmysłowo. Jednak po jakimś czasie zaczęłam żałować tej wizyty u fryzjera. A teraz zaczynam na nowo zapuszczać włoski i zastanawiam się nad "ściągnięciem" kolorku z czerni na jasny brąz.

"cudownie jest móc dzielić się radością z bliską osobą"

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Ze spaniem to u mnie kiepsko ostatnio (od 9 miesięcy) Bateria naładowana Zrobiłam zdjęcie, na którym długość i kolor włosów wygladają bardziej jak w rzeczywistości Jedna fotka przedstawia stan włosów z bliska - końcówki podcinane około 3 miesiace temu. Zachęcam innych zapuszczalskich do wstawiania fotek Acha, ja z kolei gdzieś się doczytałam, że włosy rosną szybciej jak jest miedź w organiźmie i witamina D też ma spore znaczenie.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Śliczne masz włoski zdrowo wyglądają. Ja do ślubu też miałam włosy pod łopatki ale wypadały mi, trochę mnie denerwowały bo tak rozpuszczonych nie za bardzo lubiłam mieć, na robienie fryzur też jakoś nie miałam chęci i po weselu ścięłam na boba, przyznacie że dość drastyczne cięcie ale byłam zadowolona \'\'tak lekko mi było na głowie\'\'.
Obecnie nie żebym zapuszczała ale jak idę do fryzjera to proszę tylko o ścięcie zniszczonych końcówek.

Ostatnio nauczyłam się robić kłosa ale ponieważ że mam jeszcze za krótkie włosy nie jest ona tak piękny jak na długich to i tak wyglada \'\'milusio\'\'.

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Warto zapuszczać włosy, ale pod warunkiem, że będą piękne i zdrowe. Dalatego w tym czasie oprócz szamponów i odżywek warto wybrać najlepszy produkt, który je wzmocni od cebulek. Ha-Pantoten Optumim, suplement diety zawierający najbogatszy, optymalnie zbilansowany skład. W tym biotynę, witaminę która ma zbawienny wpływ na włosy. Dzięki Ha-Pantoten Optimum włosy będą silne, zdrowe i dzęki temu piękne.

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Ja także polecam Ha-Pantoten Optumim.. Bardzo dobrym produktem na porost i wzmocnienie włosów jest MEGA Krzem (sama używam).

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Przyznam ,ze mi bardzo szybko rosną włosy .Używam odżywek ,masek .

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

jakich masek używasz ?
jestem tego bardzo ciekawa ..

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

Wzrostu włosów nie przyśpieszą odżywi czy maski. Włos rośnie od cebulki i to ona musi być prawidłowo odżywiona, aby włoski dobrze rosły. Oprócz tego trzeba zapewnić włosom niezbędnych budulców czyli witamin i minerałów. Jeżeli nie dajecie rady tego osiągnąć codzienną dietą najlepiej sięgnąć po idealnie do tego skomponowany Ha-Pantoten Optimum. Szamponami i odżywkami warto zabezpieczać włosy przed zniszczeniem, ale przyśpieszyć ich wzrostu niestety nie dadzą rady.

Re: ZAPUSZCZAM WŁOSY

chyba że olejek na porost Sesa...przyspiesza pojawianie sie nowych wlosków na miejsce tych, ktoóre wypadly...

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: