Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

  • 2012-04-02, o 16:56
  • 59
  • 36 025
  • 32
  • 43

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Ja teraz używam lekkiego kremu nawilżającego pod podkład i u mnie się sprawdza :)

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Pod każdy podkład należy stosować krem nawilżający. I nawilżać maseczkami, złuszczanie peelingiem enzymatycznym, który rozpuści zrogowaciały naskóek i jednocześnie zmiękczy i ujednolici skórę. 

kupiłam :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Ja teraz używam lekkiego kremu nawilżającego pod podkład i u mnie się sprawdza :)

2015-08-13 23:37:56 autor KamiluŚkaa

ja mam podobnie nie wyobrażam sobie nie nałozyć wcześniej kremu

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Ja też zawsze stosuję krem nawilżający pod podkład, żeby nie wysuszać cery. Ważne jakiego kremu używamy, ja najbardziej lubię lekkie kremy. Bardzo lubiłam krem Młodzieńczy blask bielendy, dobrze nawilżał i nie obciążał skóry

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Nie wiem jak mogłam kiedyś nie stosować kremu pod podkład (o zgrozo!). Dziś już sobie nie wyobrażam makijażu bez odpowiedniego kremu :)

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

obowiązkowo krem pod podkłąd i to bardzo nawilżający- dermedic, no i uzywam nawilżającego i rozświetlającego podkładu

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

zawsze mi sie wydawało że nałożenie kremu przed podkladem to norma........... 

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Powinnaś zacząć mocno nawilżać skórę twarzy, najlepiej na noc nakładaj sporą ilość tłustego kremu do twarzy, potem przed podkładem jakiś kremik z filtrem i powinno być spoko :) 

Kamila.

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Jak to mówi moja znajoma "Pielęgnacja to podstawa, makijaż to tylko dodatek" :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: