Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

  • 2012-04-02, o 16:56
  • 59
  • 35 985
  • 32
  • 43

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Ja też mam czasem problemy z suchymi skórkami, dlatego przed aplikacją podkładu stosuję krem koloryzujący z avonu, dodatkowy plus to jego SPF20. Podkład ładnie się na nim trzyma i nie waży. Latem chętnie sięgam po krem z podkładem Olay Touch of Foundation , dość fajny kremik nawilżający z dodatkiem lekkiego podkładu Max Factor . Występuje tylko w dwóch odcieniach, ale ten do ciemniejszej karnacji idealnie mi pasuje:)

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

ja pod podkład zawsze używam kremu nawilżającego.. jeszcze nigdy od kiedy używam kremu nawilżającego, mój fluid nie podkreślił moich suchych skórek

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

ja pod podkład zawsze używam kremu nawilżającego.. jeszcze nigdy od kiedy używam kremu nawilżającego, mój fluid nie podkreślił moich suchych skórek

KamiluŚkaa

Ja czasem też, ale ten , który obecnie mam nie ma SPF , a że nie chce dużo na siebie nakładać to biorę ten koloryzujący z Avonu(świetnie wyrównuje koloryt mojej skóry). A Olay zastępuje mi krem i podkład. Jak mocniej przygrzeje zamieniam go na Anthelios XL z LRP do tego dobry puder matujący i wsioo:D

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Anthelios XL z LRP ? .. nie słyszałam .. może napiszesz coś więcej ?

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Anthelios XL z LRP ? .. nie słyszałam .. może napiszesz coś więcej ?

KamiluŚkaa

Pewnie , że mogę Pełna nazwa Anthelios XL SPF 50+ Lekki fluid barwiący do twarzy firmy La Roche Posay. No jest to lekko barwiący fluid z wysoką ochroną (filtr SPF 50+/ UVA 34) głównie dla skóry wrażliwej. W kolorze beżowo-karmelowym, może krycie nie jest arcy dobre, ale wg mnie w sam raz do wyrównania kolorytu, zatuszowania jakiś przebarwień czy zaczerwienień. Dobry dla naczynkowców, moja mama, która ową cerę posiada jest nim zachwycona(na co dzień się nie maluję ale od wiosny do lata codziennie go stosuje i mówi,że jej cera znacznie się poprawiła ). Jego drobny minus to konsystencja, która jest trochę lejąca się i na początku potrafił spłynąć mi między palcami, ale trochę praktyki i da się wszystko opanować. Nie bieli i nie pozostawia na twarzy tłustej barwy, z czym spotkałam się u niektórych tego typów kosmetyków. Odsyłam cię na wizaż gdzie możesz sobie trochę więcej o nim poczytać.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=37057&next=1
Nie u każdego się on sprawdza, dlatego jeżeli Cię zainteresowałam, to radzę zaopatrzyć się w jakiejś aptece w próbkę, lub zamówić na allegro. Bo do najtańszych nie należy, jego cena to ok 60 zł(przynajmniej u mnie w aptece za tyle był), ale ja dorwałam go w internetowej za 50 z groszami.Za to jest bardzo wydajny, a na takich kosmetykach raczej nie oszczędzam , więc wart jest dla mnie każdej wydanej złotówki.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

na pewno poczytam. A z tego co tu piszesz to bardzo fajny dobrze że niedługo będę w aptece, którą uwielbiam, ponieważ są tam bardzo miłe sprzedawczynie a dodatkowo do każdych zakupów dodają jakieś próbki. Pewnie zapytam i o tę próbkę

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

ja mam tak czasami ze jak naloze podład a wczesniej krem to i tak mam suchą skóre

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Ja od jakiegoś czasu używam serum nawilżającego Hydra Vegetal z  Yves Rocher. Jak dla mnie jest najlepszy, inne kremy używane do tej pory powodowały rolowanie się podkładu, teraz nie mam z tym problemu nawet w upalne dni.

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Ahh... nie dodałam, że nawilżenie mojej skóry znacznie się poprawiło :)

Re: Wysuszona skóra po nałożeniu podkładu

Wydaje mi się, żę należy zmienić podkład, na taki bez właściwości matujących. Do tego jakiś krem nawilżający.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: